RESEARCHER z jęz. angielskim

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Outsourcing / Usługi dla biznesu,

Nazwa firmy

Call Center Poland S.A

Jesteśmy najbardziej doświadczonym i utytułowanym dostawcą usług call i contact center w Polsce. Szukamy innowacji, dostrzegamy zmiany, wdrażamy najskuteczniejsze rozwiązania.

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • wyszukiwanie informacji w internecie z różnych źródeł,
  • ocena przydatności danych wg wytycznych,
  • przygotowanie danych do wysłania wg ustalonego szablonu.

Wymagania

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,
  • podstawowej znajomości programów Excell i Power Point,
  • płynnej pracy na komputerze.

Tak

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy (projekt prowadzony jest 24h/7),
  • możliwość pracy na pełen etat lub jako jako zajęcie dodatkowe,
  • stałą stawkę godzinową + prowizje,
  • kompleksowe przygotowanie do realizacji zadań,
  • możliwości rozwoju w strukturze firmy,
  • przyjazną, swobodną atmosferę,
  • pracę w dogodnej lokalizacji (samym centrum Mokotowa).

przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Consultant - Business Analyst
Firma: enxoo
Data dodania: 17.10.2018
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Praca
Junior XML Specialist
Firma: Lionbridge Poland
więcej
Praca
Digital PR Assistant/Specialist Poland
Firma: FOREO Sp. z o.o.