Researcher

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kluczowy etap rekrutacji, bez którego nie może się ona zakończyć sukcesem. W ramach swoich zadań będzie pozyskiwała metodą bezpośrednią kandydatów do projektów krajowych i międzynarodowych oraz przeprowadzała rozmowy z kandydatami i dokonywała pierwszej selekcji. Zakres obowiązków: •Prowadzenie projektów na stanowiska menedżerskie •Przeprowadzanie analiz rynku •Identyfikacja potencjalnych kandydatów •Przeprowadzanie rozmów z kandydatami i ich selekcja •Przygotowywanie analiz i raportów •Pozyskiwanie referencji •Wsparcie dla działań Konsultanta

Wymagania

•Ciekawość biznesu •Samodzielność •Bardzo dobra organizacja pracy •Umiejętność szybkiego znajdowania informacji i ich analizy •Wytrwałość w realizacji powierzonych zadań •Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów) •Biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego (warunek konieczny) •Biegła znajomość języka polskiego •Biegła obsługa komputera (MS Office, internet) •Mile widziane pierwsze doświadczenia w rekrutacji/obsłudze klienta/sprzedaży

Nie

Oferujemy

•Pracę w międzynarodowej organizacji •Stabilne zatrudnienie •Możliwość rozwoju zawodowego •Pracę w zgranym i kameralnym zespole •Dużą swobodę działania •Umowę o pracę •Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w j. angielskim (CV + list motywacyjny)  z zaznaczeniem w temacie wiadomości „Aplikacja na stanowisko Researcher”.

Zobacz więcej:

Praca
Młodszy Konsultant do spraw Wycen i Modelowania Finansowego
Firma: Ground Frost Sp. z o.o. Sp. k.
Data dodania: 15.11.2019
więcej
Praca
Konsultant Telefoniczny z językiem niemieckim
Firma: Call Center Poland S.A
Warszawa, Wołoska 16
więcej
Praca
Konsultant Telefoniczny z językiem francuskim