Recepcjonistka/Sekretarka

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,

Nazwa firmy

DKV EURO SERVICE POLSKA SP. Z O.O.

DKV Euro Service Polska Sp. z o.o. jest spółką córką niemieckiej firmy DKV Euro Service GmbH + C0.KG, która od dziesięcioleci jest wiodącym dostawcą usług dla branży transportowej i logistycznej oraz liderem w dziedzinie kart paliwowo-serwisowych. DKV Euro Service Polska Sp. z o.o. została utworzona w 1992 roku w celu reprezentowania DKV Euro Service na rynku polskim, sprzedaży jej produktów oraz obsługi polskich klientów korzystających z usług DKV. Oferta firmy DKV była skierowana na początku do przewoźników międzynarodowych, natomiast obecnie z usług DKV może skorzystać każda firma, która ma zapotrzebowanie na paliwo, opłaty drogowe i dodatkowe usługi (pomoc drogowa, naprawy, parking), a także szereg usług finansowych, m.in. zwrot zagranicznego podatku VAT i akcyzy.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • obsługa recepcyjna gości

  • obsługa sekretariatu

  • zarządzanie korespondencją

  • dbałość o wygląd i estetykę sekretariatu i sal konferencyjnych

  • zaopatrywanie biura w artykuły biurowe i spożywcze

  • archiwizacja dokumentów

  • wprowadzanie danych do SAP i CRM

Wymagania

Wymagania:

  • punktualność

  • dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina w działaniu

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub języka niemieckiego. Mile widziana znajomość rosyjskiego.

  • rzetelność i terminowość w realizacji zadań

Tak

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w stałych godzinach 08:00 – 16:00, Centrum Warszawy

  • zatrudnienie na umowę cywilnoprawną

  • przyjazną atmosferę pracy

komunikatywność i budowanie relacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski, niemiecki, rosyjski,

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DKV Euro service Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest DKV Euro Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 93. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Junior Accountant with English
Firma: Randstad Finance
Data dodania: 18.01.2019
więcej
Praca
Młodszy Konsultant PR
Firma: Clear Communication Group
więcej
Praca
JUNIOR HR BUSINESS PARTNER
Firma: Core Services