Recepcjonistka

Opis stanowiska

  • obsługa centrali telefonicznej, łączenie rozmów przychodzących (również anglojęzyczne),
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej – ewidencjonowanie, skanowanie, dystrybucja i archiwizacja,
  • ewidencjonowanie faktur VAT w wewnętrznym systemie obiegu dokumentów,
  • sprawowanie opieki nad naszymi gośćmi,
  • zarządzanie terminarzem sal konferencyjnych i dbałość o ich porządek,
  • ewidencjonowanie wydawanych materiałów biurowych,
  • dbałość o porządek w kuchni i uzupełnianie niezbędnych artykułów.

Wymagania

Jeśli jesteś:

  • studentką lub studentem ostatnich lat studiów,
  • osobą otwartą, lubiącą ludzi, komunikatywną i skrupulatną

to właśnie Ciebie szukamy.

Nie

Oferujemy

  • Umowę zlecenia świadczoną 6 godzin dziennie.
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym środowisku pracy.
  • Atmosferę otwartości, cierpliwość i wsparcie osób z Zespołu.
  • Perspektywy dalszego rozwoju w naszej Firmie.
  • Dogodna lokalizacja biura.

Wymagane dokumenty

CV w j. polskim

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie niezbędnym dla przeprowadzania obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. Nr 101 , poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Zobacz więcej:

Praca
Junior Cash Collector with English
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 19.11.2019
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Dutch
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Spanish