Recepcjonista/ka

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,

Nazwa firmy

Executive Club Sp. z o.o.

Executive Club, organizacja networkingowa zrzeszająca przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, poszukuje praktykantów do działu Eventów.

Opis stanowiska

  • obsługa recepcyjna firmy,
  • obsługa telefoniczna, organizacja i obsługa spotkań/gości firmy,
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • koordynacja spotkań i podróży służbowych Zarządu,
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji, przygotowywanie dokumentacji na potrzeby współpracowników,
  • bieżąca współpraca z usługodawcami firmy (firmy kurierskie, drukarnie, firmy cateringowe, dostawcy), zapewnianie materiałów biurowych, środków czystości            i innych artykułów zgodnych z zapotrzebowaniem,
  • realizacja zadań „ad hoc” dotyczących bieżącego funkcjonowania biura

Wymagania

  • status studenta,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel),
  • elastyczność oraz otwartość na zmiany,
  • samodzielność, skuteczność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność pracy w obliczu nakładających się zadań.

Tak

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • możliwość uczestniczenia w prestiżowych wydarzeniach dla ludzi świata biznesu, nauki oraz polityki.

komunikatywność i budowanie relacji, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na ogłaszane stanowisko prowadzonego przez firmę Executive Club Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie; na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę."

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Consultant - Business Analyst
Firma: enxoo
Data dodania: 17.10.2018
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Praca
Junior XML Specialist
Firma: Lionbridge Poland
więcej
Praca
Digital PR Assistant/Specialist Poland
Firma: FOREO Sp. z o.o.