Recepcjonista

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,

Nazwa firmy

Ricoh Polska Sp z o.o.

Opis stanowiska

  • telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa klientów
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • współpraca z firmą kurierską
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • zaopatrzenie biura w artykuły biurowe
  • koordynacja organizacji spotkań i wyjazdów służbowych (zamawianie biletów, rezerwacja hoteli)

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • dyspozycyjność od pn- pt,  w godz. 8:00-16:30
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność współpracy z zespołem
  • komunikatywność i pogodne usposobienie

Tak

Oferujemy

  • dobrą lokalizację (Business Garden)
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV w jęz. polskim

Na podstawie obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych osobowych, w tym Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy poinformować Państwa, że:

1. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

2. W przypadku podania danych osobowych innych niż imię i nazwisko, datę urodzenia, adres korespondencji, danych kontaktowych, wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego, o które Ricoh Polska może żądać na podstawie art. 221 § 1 polskiej ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy, podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych będzie Państwa dobrowolna zgoda.

3. Państwa dane osobowe będą przechowywane na czas trwania niniejszej rekrutacji, chyba, że udzielą Państwo oddzielnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celu procesu rekrutacji, (w której dane będą przechowywane na okres nie dłuższy niż 3 lata) lub będzie to konieczne do spełnienia obowiązku prawnego przez Ricoh Polska.

4. Mają Państwo prawo żądać dostępu do treści danych, ich sprostowania, usuwania lub ograniczania przetwarzania oraz prawo do zgłaszania sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przesyłania danych - na zasadach określonych w art. 15 - 21 RODO.

5. Jeśli uważają Państwo, że dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, mają Państwo prawo złożyć skargę do organu nadzorczego.

6. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich brak może uniemożliwić nam dopuszczenie Państwa do udziału w procesie rekrutacji.

7. Mogą Państwo wycofać zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

8. Jeśli są Państwo zainteresowani pozostawieniem danych dla celów przyszłej rekrutacji, prosimy o udzielenie oddzielnej zgody.

W celu uczestniczenia w procesie rekrutacji, prosimy o dodatnie jednej lub obu klauzul do Państwa podania. Brak zgody w złożonym podaniu może skutkować jego odrzuceniem w procesie rekrutacji oraz usunięciem i / lub zniszczeniem (dotyczy wersji papierowej) danych przesłanych przez użytkownika z naszego systemu.

1.”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych danych osobowych, przekazanych dla potrzeb rekrutacji innych niż imię nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, danych kontaktowych, oraz doświadczenie zawodowe których Ricoh Polska może przetwarzać na podstawie art. 221 § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r “Kodeks Pracy”.

2. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przekazanych dla potrzeb przyszłych rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych”

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Junior Administration & Payroll Specialist with fluent Dutch & English
Firma: Philips Poland Healthcare
Data dodania: 14.08.2019
Łódź
więcej
Praca
Project Assistan/Asystent Projektowy
Firma: Baltic Council for International Education
więcej
Praca
Junior HR Advisor with Dutch & English
Łódź