Recepcjonista/ Recepcjonistka

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,
Nr referencyjny: 2/2018

Nazwa firmy

Stock Polska Sp. z o.o.

Firma produkcyjna z branży FMCG z siedzibą w Lublinie i biurem Zarządu w Warszawie.

Opis stanowiska

Jeśli:

  • Jesteś studentem/studentką studiów niestacjonarnych
  • Lubisz pracę z ludźmi, masz łatwość nawiązywania kontaktów nowymi osobami
  • Cechuje się dokładność oraz doskonała organizacja pracy własnej
  • Rozmowa w języku angielskim nie stanowi problemu
  • Możesz podjąć pracę w pełnym wymiarze od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

                                                           Nasza oferta współpracy jest dla Ciebie!

Jeśli dodatkowo:

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

                                         To tym bardziej nie zwlekaj i aplikuj!

Wymagania

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Bieżąca obsługa recepcji – obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych, skrzynki mailowej
  • Zarządzanie korespondencją oraz nadzór nad  obiegiem dokumentacji w firmie
  • Prowadzenie zestawienia kosztów wysyłek oraz opis faktur w systemie
  • Współpraca z dostawcami, zamawianie niezbędnych artykułów do prawidłowego funkcjonowania biura
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz recepcji

Tak

Oferujemy

Z nami zyskasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Owocowe  dni dla Pracowników przez cały rok
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy
  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy - Wraszawa Centrum

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Aplikacja poprzez link: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Animator edukacji samorządowej
Firma: Centrum Komunikacji Społecznej
Data dodania: 24.09.2018
Warszawa, ul. Senatorska 27 / warszawskie szkoły ponadpodstawowe
więcej
Praca
Asystent/ka ds. Rekrutacji
Firma: Exco A2A Polska
Warszawa, rtm. Pileckiego 67
więcej
Praca
Asystent/ka w Dziale Zarządzania Umowami Najmu
Firma: Apsys Polska S.A.
Warszawa, al. Jana Pawła II 22