przedstawiciel handlowy SCRAP

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: 1111

Nazwa firmy

Celsa "Huta Ostrowiec" Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o.- wiodący producent stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będący częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa poszukuje do jednego ze swoich oddziałów złomowych kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
(miejsce pracy: Poznań)

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • zakup surowców do produkcji
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • planowanie i koordynowanie odbiorów surowca od dostawców
  • monitorowanie rynku dostawców i  konkurencji

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach
  • pakiet świadczeń socjalnych

Wymagania

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy handlowej w obszarze B2B
  • wykształcenie wyższe mile widziane techniczne
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.
  • znajomość technik negocjacji
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stalowej

Tak

Oferujemy

Oferujemy:

Wymagane dokumenty

nc

Klauzula

Słowikowska Edyta

Kontrakt lub samozatrudnienie

Zobacz więcej:

Praca
Junior Cash Collector with English
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 19.11.2019
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Dutch
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Spanish