Project Assistan/Asystent Projektowy

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Edukacja / Szkolenia, Grafika / Kreacja / Fotografia, Marketing / PR / Reklama, Obsługa klienta / Call Center, Sprzedaż,

Nazwa firmy

Baltic Council for International Education

Baltic Council for International Education jest działającą od 2004 roku, wiodącą na rynku agencją edukacyjną z biurami w Polsce, na Łotwie, Litwie i w Estonii. Nasza działalność obejmuje pomoc w aplikacji na najlepsze, zagraniczne uczelnie, do szkół średnich oraz na zagraniczne kursy i obozy językowe. Jesteśmy także organizatorem jednych z największych targów edukacyjnych „Dni Edukacji Międzynarodowej” w krajach bałtyckich i w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu.

Opis stanowiska

Jesteś studentem/tudentką i chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie zawodowe? Dołącz do naszego zespołu w Warszawie! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Project Assistant/Asystent Projektowy

Zadania:

  • bieżące wsparcie zespołu z zakresu administracyjno-logistycznego
  • promocja programów edukacyjnych zagranicznych uczelni, szkół średnich i szkół językowych
  • pomoc w organizacji targów edukacji międzynarodowej w Polsce, seminariów i prezentacji; koordynacja procesu rejestracji na organizowane przez nas wydarzenia
  • aktualizacja i zarządzanie różnego rodzaju bazami danych; tworzenie zestawień i porównań tematycznych
  • marketing i promocja – tworzenie, redagowanie i aktualizacja treści zamieszczanych przez Baltic Counci w mediach społecznościowych typu Facebook, Instagram i Twitter
  • przygotowywanie i publikacja różnego rodzaju materiałów promocyjnych (broszury, informatory, konspekty)

Wymagania

  • status studentki/studenta
  • mile widziane ukończenie uczelni zagranicznej/doświadczenie w wymianach studenckich itp.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office – Excel, Word, PowerPoint
  • umiejętność poruszania się w social mediach; pomysły na nowe możliwości promocji naszych działań
  • bardzo dobra organizacja pracy, motywacja i zaangażowanie

Tak

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o bardzo dobrej reputacji w branży edukacyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • międzynarodowe środowisko pracy i młody, zgrany zespół
  • pracę w ciekawej branży z możliwością dalszego rozwoju
  • świetną lokalizację - nowoczesne biuro przy metrze Politechnika
  • dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin
  • zniżki na programy edukacyjne oferowane przez firmę dla pracowników i ich rodzin

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, wystąpienia publiczne i autoprezentacja, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), obsługa mediów społecznościowych, angielski,

Prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres info@balticcouncil.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. Nr 133, Poz. 833).

Dowolna

Zobacz więcej:

Praca
Junior Administration & Payroll Specialist with fluent Dutch & English
Firma: Philips Poland Healthcare
Data dodania: 14.08.2019
Łódź
więcej
Praca
Firma: Baltic Council for International Education
więcej
Praca
Junior HR Advisor with Dutch & English
Łódź