Programista PHP - full stack

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: IT - Rozwój oprogramowania,

Nazwa firmy

AlterPage Sp. z o.o.

AlterPage to agencja interaktywna. To zespół fajnych ludzi lubiących to co robią. Tworzymy marketing w internecie m.in. poprzez przygotowywanie projektów webowych, aplikacji mobilnych, programów partnerskich, programów lojalnościowych, loterii, konkursów i unikatowych rozwiązań szytych na miarę potrzeb klienta.

Tworzymy dla małych, średnich i dużych klientów - Agora, LOT, Allianz, Mlekpol, Panorama Firm, L'Oreal, CEDC to niektórzy z nich.

Posiadamy własne produkty:

Analzyeo - UX-ową platformę do badania zachowań użytkowników na stronie i Nucleo - magazyny interkatywne.

Nasza praca jest dostrzegana i doceniana przez branżę o czym świadczą takie nagrody jak: AWWWARDS, E-komers 2015 w kategorii rozwiązanie IT, Srebrna Szpalta Roku, Finał Agora Startup Fest, Finał Start to Bavaria, Special KUDOS w CSS Design Awards.

Opis stanowiska

Uczestnictwo w procesie wytwórczym projektów webowych.

Wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolność szybkiego przyjmowania wiedzy
  • Znajomość php5.6 >=
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Znajomość zagadnień związanymi z bezpieczeństwem systemów webowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość js, css, html
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu w jednym z frameworkow: phalcon, zend, laravel, symphony
  • Znajomość git
  • Znajomość środowiska linuxowego

Nie

Oferujemy

  • Udział w realizacji ciekawych projektów webowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dogodne formy współpracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielność projektowa
  • Możliwość rozwoju
  • Współpracę z doświadczonym zespołem programistów
  • Urban Terror Sessions :)

a także...

  • Premiowanie uzależnione od wyników pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje w Polsce i na świecie
  • Przejazd trasą rozwój-ideał
  • Pracę w biurze z szerokim zapleczem socjalnym
  • Inne możliwości, o których opowiemy Ci u nas na spotkaniu

Wymagane dokumenty

Prosimy o załączenie CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. Ust. Nr 133 Poz. 883

Zobacz więcej:

Praca
Junior Cash Collector with English
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 19.11.2019
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Dutch
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Spanish