Program Stażowy DAN One w IT Competency Center EMEA (Zespół IT4IT)

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: IT,

Nazwa firmy

DANONE SP Z O O

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Opis stanowiska

Jeśli szukasz pracy w świetnym zespole i chcesz budować swoją przyszłą  karierę w oparciu o solidne fundamenty, zapraszamy Cię do współpracy! Gdzie konkretnie? W doskonałym miejscu do pracy i rozwoju – do zespołu IT4IT będącego częścią Centrum Kompetencyjnego IT w DANONE. Czy nadal jesteś z Nami? Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na:

Jeżeli chcesz przeżyć niezapomniane 12 miesięcy, wśród grupy fantastycznych osób oraz zdobyć bogate doświadczenie stawiając razem z nami pierwsze kroki swojej kariery, ZAPRASZAMY!

Co Cię u Nas czeka:

  • Staniesz częścią międzynarodowego zespołu który dostarcza usługi IT do krajów na całym świecie
  • Zdobędziesz umiejętności oraz wiedzę jak pracować z narzędziami ITSM tj. ServiceNow, 4me;
  • Nauczysz się jak wykorzystywać najlepsze praktyki IT (ITIL) w informatyce;
  • Nauczysz się jak pracować ze zwinnymi metodykami prowadzenia projektów (Agile);
  • Rozwiniesz swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim poprzez codzienne używanie go w realizacji codziennych obowiązków.

Wymagania

Nadal jesteś z nami? Spodobał Ci się opis Twojego przyszłego Programu Stażowego? Sprawdź jakich osób szukamy do Naszego zespołu:

  • Zainteresowanych procesami IT, analizą i aplikacjami;
  • Którym niestraszna jest praca z danymi;
  • Mających otwarty umysł;
  • Komunikatywnych i lubiących pracę w zespole;
  • Z dobrą znajomością pakietu Microsoft Office;
  • Z biegłą znajomością angielskiego w mowie i piśmie;
  • Niekoniecznie IT geek’ów – podstawowa znajomość tematyki IT jest wystarczająca.

Tak

Oferujemy

Kilka słów o nas:

DZIAŁ ITCC

IT Competency Center EMEA zarządza ponad 200 serwerami i 1500 aktywnymi urządzeniami sieciowymi na terenie Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu (EMEA). Na co dzień wspiera ponad 25 000 użytkowników zarządzających infrastrukturą serwerową, pamięcią masową, serwerami bazodanowymi i procesami tworzenia kopii zapasowych. Organizacja ITCC jest również zaangażowana w projekty, które mają na celu wdrażanie nowych rozwiązań, ale również postęp i standaryzację tych już istniejących.

ZESPÓŁ IT4IT

Zespół Zespół IT4IT świadczy usługi lokalnym IT, które przekładają to następnie na biznes. Zajmuje się nie tylko utrzymaniem systemu i jego administracją, ale także kontaktem z klientem - rozwiązuje problemy zgłaszane przez użytkowników na całym świecie i sporządza raporty dotyczące efektywności usług IT. Wykorzystywany system Clio pozwala zarządzać usługami IT, stosuje rozwiązanie chmurowe w większości obszarów Grupy Spółek DANONE, np. HR, IT.

Zatem...

Gotowy/a do aplikowania?! Proponujemy Ci:

  • Świetną i rozwojową pracę z nowoczesnymi technologiami i globalnymi projektami;
  • Autentyczne możliwości rozwoju i zdobycia wiedzy specjalistycznej pod okiem Naszych IT Ninjas;
  • Poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej firmie i możliwość współpracy z doświadczonymi menedżerami;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę na okres 12 miesięcy, dedykowaną mapę szkoleń oraz regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje w danym obszarze;
  • Dedykowany pakiet benefitów, m.in.: pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków i wiele innych.

Co dalej?

Jeżeli podoba Ci się nasza propozycja, a Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania, czekamy na Twoje CV! :)

Pierwszym etapem rekrutacji będzie rozmowa telefoniczna.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Administratorem danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Danone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Redutowa 9/23, 01-103 Warszawa).

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Starszy Specjalista w Centrum Zarządzenia Korporacyjnego
Firma: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data dodania: 24.03.2020
więcej
Praca
HR&Payroll Assistant
Firma: Vistra Corporate Services Sp. z o.o.
więcej
Praca
Specjalista w Centrum Zarządzania Korporacyjnego