Program Stażowy DAN One w Dziale IS/IT (HR Support)

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: IT,

Nazwa firmy

DANONE SP Z O O

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Opis stanowiska

Jeśli jesteś zainteresowany/a odpowiedzialną i pełną wyzwań pracą w obszarze IT, chciał(a)byś się rozwijać w międzynarodowej organizacji i mieć wkład w sposoby pracy innych zespołów - dołącz do Naszego zespołu IS/IT!

Jako stażysta(ka) będziesz miał(a) okazję zapoznać się z aktualnymi procesami i rozwiązaniami, które wspiera nasz zespół IT HR. Wraz z innymi osobami z zespołu, będziesz uczestniczyć w  realizacji projektów informatycznych na terenie Europy Północnej, Centralnej i Południowej. Będziesz miał(a) również szansę testować wdrażane procesy, a także nauczyć się typowego dla IT żargonu i jego znaczenia – czym są UAT, GO-Live i wiele innych.

Zadania zostaną Ci przydzielone zależnie od Twoich możliwości i preferencji. W ramach programu stażowego będziesz miał/a okazję przekonać się w praktyce, czym są Systemy Biznesowe!

Wymagania

Szukamy otwartych, proaktywnych i zaangażowanych osób, które nie chodzą utartymi ścieżkami. Dołącz do nas jeżeli:

  • jesteś studentem/studentką V roku lub absolwentem/absolwentką kierunków ekonomicznych lub informatycznych;
  • posiadasz chęci do intensywnej i rozwojowej pracy - samodzielnej i zespołowej;
  • jesteś dobrze zorganizowany/a, przestrzegasz terminów;
  • cechujesz się komunikatywnością, proaktywnością oraz odwagą w działaniu;
  • problemy traktujesz jak wyzwania, potrafisz je rozwiązać samodzielnie, ale także poprosić o pomoc innych;
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie;
  • sprawnie posługujesz się programami MsOffice (Excel i PowerPoint).

Twoimi atutami będą:

  • Znajomość tematyki zarządzania projektami informatycznymi;
  • Wiedza w zakresie systemów HR (np. TETA), Sharepoint, funkcjonowania Intranetu i jego możliwych rozwiązań.

Tak

Oferujemy

Kilka słów o nas:

Centrum usług Informatycznych grupy Danone świadczy usługi informatyczne dla kilkunastu spółek grupy DANONE w krajach Europy Północnej (kraje nordyckie i bałtyckie), centralnej (Polska, Czechy, Słowacja) i południowej (Węgry, Rumunia, Bułgaria). Nasz zespół analityków liczy ponad 100 osób i na co dzień usprawnia pracę poszczególnych działów biznesowych rekomendując i wdrażając rozwiązania z zakresu systemów informatycznych. Różnorodność naszych zadań związana jest z różnorodnością procesów biznesowych we wspieranych przez nas spółkach grupy DANONE (Danone, Nutricia, Żywiec Zdrój).

Nasz zespół specjalizuje się w zarządzaniu projektami informatycznymi i wsparciu różnych systemów (SAP, TETA). Pracując nad optymalizacją procesów biznesowych spotkasz ludzi z ciekawym  doświadczeniem oraz będziesz mieć możliwość współpracy z międzynarodowymi partnerami zarówno z Europy jak i z innych kontynentów.

Jesteś gotowy/a do aplikowania? Zobacz co Ci proponujemy:

  • Świetną i rozwojową pracę z nowoczesnymi technologiami i globalnymi projektami;
  • Autentyczne możliwości rozwoju i zdobycia wiedzy specjalistycznej pod okiem Naszych specjalistów;
  • Poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej firmie i możliwość współpracy z doświadczonymi menedżerami;
  • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy, regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje w danym obszarze oraz dedykowaną mapę szkoleń;
  • Dedykowany pakiet benefitów, m.in.: pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, zniżki dla pracowników, dofinansowanie posiłków i wiele innych.

CO DALEJ:
Jeżeli podoba Ci się nasza propozycja, a Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania, czekamy na Twoje CV :)

Pierwszym etapem rekrutacji będzie rozmowa telefoniczna.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych w ramach rekrutacji jest Danone Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Redutowa 9/23, 01-103 Warszawa).

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Starszy Specjalista w Centrum Zarządzenia Korporacyjnego
Firma: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Data dodania: 24.03.2020
więcej
Praca
HR&Payroll Assistant
Firma: Vistra Corporate Services Sp. z o.o.
więcej
Praca
Specjalista w Centrum Zarządzania Korporacyjnego