Program Praktyk w Działach: Transakcji, Analiz i Wycen Wierzytelności, Strategii

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

EOS KSI Polska sp. z o.o.

EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, obecnej w 26 krajach i zatrudniającej niemal 7 500 osób. EOS Holding specjalizuje się w zarządzaniu wierzytelnościami zarówno detalicznymi jak i korporacyjnymi. W codziennej pracy realizujemy złożone procesy transakcji zakupów pakietów wierzytelności, jak również zaawansowanej analizy danych i optymalizacji procesów.

Jeżeli szukasz okazji do zdobywania zróżnicowanych doświadczeń w obszarze transakcji, finansów, analizy danych, jednocześnie zdobywając doświadczenia w międzynarodowym, profesjonalnym środowisku - zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji.

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • wsparcie Działów: Transakcji, Analiz i Wycen Wierzytelności, Strategii w ich codziennej pracy,
  • zaangażowanie w różne obszary procesów nabycia portfeli wierzytelności detalicznych i korporacyjnych,
  • współudział przy tworzeniu analiz finansowych i  opracowań na potrzeby nabywania wierzytelności, research,
  • uczestnictwo w planowaniu i przeprowadzaniu analiz na dużych zbiorach danych (modelowanie i analiza danych, Big Data, Machine Learning), możliwość zebrania doświadczeń w ramach języków programowania: R, PL-SQL, VBA, Power BI,
  • realizacja elementów wycen portfeli i pojedynczych wierzytelności.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wybitnych zdolności analitycznych,
  • wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów magisterskich) na kierunku ekonomicznym, finansowym, matematycznym lub innym związanym z analizą danych,
  • gotowości do pracy w dynamicznej atmosferze,
  • nastawienia na zdobywanie doświadczeń w zróżnicowanych obszarach,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • znajomość języków programowania nie jest wymagana,

Tak

Oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju również w ramach Akademii Wiedzy i Umiejętności EOS,
  • praca z profesjonalistami,
  • możliwość podjęcia stałej pracy po okresie praktyk,
  • praktyki płatne (do 9 miesięcy),

przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), tworzenie biznesplanów i projektów biznesowych, analiza ekonomiczna, angielski,