Program Ambasadorski AMBASADOR DANONE

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

DANONE SP Z O O

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Opis stanowiska

Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze lata studiów to taki okres w życiu, kiedy chciałoby się zacząć zdobywać zawodowe doświadczenia, ale dużo czasu zajmuje nauka, a resztę pochłania życie prywatne. Dlatego stworzyliśmy program AMBASADOR DANONE, który Cię rozwija i daje pierwsze doświadczenie nie angażując Cię w pełnym wymiarze czasowym.

Reprezentuj DANONE w środowisku studenckim i zdobywaj doświadczenia w trakcie szkoleń i spotkań z naszymi menedżerami w czasie wybranym przez Ciebie.

Program AMBASADOR DANONE

W trakcie Programu będziesz:

  • Reprezentować DANONE na swojej uczelni (w tym w organizacjach studenckich, kołach naukowych)
  • Organizować warsztaty i spotkania dla studentów
  • Organizować i uczestniczyć w targach pracy
  • Promować oferty pracy wśród studentów
  • Realizować swoje pomysły z zakresu Employer Brandingu wśród studentów

Co dalej?

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Program rozpocznie się 27 września 2019 (piątek) w naszym biurze w Warszawie.

Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych w profilu oraz w dokumentach składanych ramach rekrutacji jest Danone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Redutowa 9/23, 01-103 Warszawa).

Wymagania

Jeśli studiujesz na uczelni wyższej w Warszawie i:

  • Czynnie działasz w środowisku studenckim
  • Jesteś urodzonym organizatorem
  • Lubisz social media
  • Jesteś kreatywny, pro-aktywny i otwarty na różne działania
  • Wierzysz że wszystko można osiągnąć, a DAM RADĘ to Twoje drugie imię
  • Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w dużej, międzynarodowej organizacji oraz zdobyć pierwsze praktyczne doświadczenia projektowe

Tak

Oferujemy

  • Dla najaktywniejszych: nagrody oraz propozycja praktyk/ staży
  • Szkolenia ze specjalistami z biznesu oraz z umiejętności miękkich
  • Pracę projektową z zespołem EB, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Poznanie firmy od środka: dostęp do produktów, integracje, wycieczka do fabryki
  • Referencje i feedback

komunikatywność i budowanie relacji, wystąpienia publiczne i autoprezentacja, organizacja pracy własnej, obsługa mediów społecznościowych,

Wymagane dokumenty

CV

Część etatu

Zobacz więcej:

Praktyki
Płatna praktyka w funduszu inwestycyjnym
Firma: Next Road Ventures ASI Sp. z o.o.
Data dodania: 16.07.2019
więcej
Praktyki
Firma: DANONE SP Z O O
Data dodania: 12.07.2019
więcej
Praktyki
(N.N.) Nursery English teaching assistant
Firma: Spain Internship SC
Getafe, Spain