Prawnik

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Internet / e-Commerce / Nowe media, Prawo,

Nazwa firmy

Kancelaria Adwokacka Dominika Peżyńska

Wiodącą specjalizacją kancelarii są spory sądowe, które skupiają się wokół dwóch kluczowych segmentów, jakimi są sprawy bankowe i odszkodowawcze. Ponadto kancelaria prowadzi sprawy z szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym konsumenckiego oraz gospodarczego, jak również zajmuje się windykacją należności.

Opis stanowiska

ZAPRASZAMY NA PŁATNE PRAKTYKI STUDENTA IV-V ROKU PRAWA

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adw. Dominikę Peżyńską nawiąże współpracę ze studentem IV-V roku studiów prawniczych. Po 3-miesięcznych odpłatnych praktykach istnieje możliwość przedłużenia praktyk, a w przyszłości również zatrudnienia i objęcia patronatem. Szukamy osoby zaangażowanej, ambitnej i pragnącej zdobyć doświadczenie zawodowe pod okiem i przy merytorycznym wsparciu adwokata.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • sporządzanie prostych pism nieprocesowych i procesowych,
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami kancelarii, sądami i komornikami (monitorowanie stanu spraw),
  • obsługa bieżącej korespondencji i prowadzenie sekretariatu kancelarii,
  • dla zainteresowanych udział w tworzeniu firmowej strony internetowej kancelarii oraz prowadzenie profili na portalach społecznościowych,

Wymagania

  • student IV-V roku studiów prawniczych, ambitny, zaangażowany oraz zainteresowany tematyką, w jakiej specjalizuje się kancelaria,
  • pożądane odpowiedzialność, skrupulatność, terminowość, lekkość pióra i logiczne myślenie,
  • mile widziane zainteresowanie social media,

Tak

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w sprawach obejmujących spory konsumentów z podmiotami rynku finansowego (banki, zakłady ubezpieczeń), szeroki katalog spraw cywilnych, konsumenckich oraz windykację należności,
  • aktywny udział w prowadzeniu spraw klientów obsługiwanych przez kancelarię, włącznie z możliwością uczęszczania na rozprawy sądowe w charakterze publiczności,
  • elastyczny czas pracy pozwalający pogodzić pracę z zajęciami na uczelni (ok. 2-3 dni w tygodniu),
  • możliwość zatrudnienia i objęcia patronatem,
  • komfortowe warunki pracy w biurze o wysokim standardzie znajdującym się w okolicy Ronda Daszyńskiego,

komunikatywność i budowanie relacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), obsługa mediów społecznościowych, praktyczne stosowanie przepisów prawa,

Wymagane dokumenty

CV

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV na adres: rekrutacja@pezynska.pl z dopiskiem w treści wiadomości e-mail: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Panią Dominikę Peżyńską prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: „Kancelaria Adwokacka Dominika Peżyńska” z siedzibą w Warszawie (01-211) przy ul. Giełdowej 4D lok. 4, w celu realizacji procesu rekrutacji”

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Dominika Peżyńska, ul. Giełdowa 4D lok. 4, Warszawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu procesu rekrutacji i/lub zawarcia umowy – do czasu jej zakończenia. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Posiada Pan/Pani prawo cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Z tych praw może Pani/Pan skorzystać, kontaktując się z Administratorem pod adresem: adwokat@pezynska.pl Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Podanie danych jest dobrowolne.

Praca wakacyjna

Zobacz więcej:

Praktyki
Pracownik administracyjno – prawny (k/m)
Firma: Cosmar Polska Sp. z o.o. w upadłości
Data dodania: 14.06.2019
więcej
Praktyki
Praktykant w Dziale Finansów
Firma: Gemius SA
więcej
Praktyki
Praktykant w dziale prawnym
Firma: JP Weber Sp. z o.o.
Warszawa, Wspólna 70