Praktyki w Dziale Księgowości Mercedes-Benz Polska

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: 04/FC/KSP

Nazwa firmy

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.

Interesujesz się motoryzacją? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w międzynarodowym koncernie? Swobodnie czujesz się w kontaktach międzyludzkich? Lubisz nowe wyzwania i pracę w dynamicznym otoczeniu? Zostań członkiem naszego zespołu!

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należało:

  • prace związane z obszarem księgowości operacyjnej oraz sprawozdawczości finansowej wykonywane pod nadzorem Głównego Księgowego Spółki lub jego zastępcy,
  • współpraca z doradcą podatkowym Spółki w zakresie księgowości podatkowej oraz komunikacji z Shared Service Center w Madrycie,
  • udział we wdrożeniach nowych rozwiązań systemowych dla branży automotive,
  • wsparcie działu księgowego w pracach administracyjnych,

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • jesteś studentem/studentką 3-5 roku studiów ekonomicznych ze specjalizacją Rachunkowość finansowa/ Rachunkowość przedsiębiorstw itp.,
  • jesteś osobą dyspozycyjną,
  • znasz język angielski w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym (B2 i wyżej),
  • dobrze posługujesz się pakietem MS Office (głównie Excel),
  • lubisz pracę z liczbami, dokumentami i sprawozdaniami finansowymi,
  • cechuje Cię zaangażowanie w wykonywane obowiązki, dokładność, analityczne myślenie i kultura osobista,

Tak

Oferujemy

  • umowę cywilno-prawną,
  • płatną praktykę,
  • zatrudnienie na okres 6-12 miesięcy,
  • elastyczny wymiar praktyk (30-40 godzin tygodniowo),
  • możliwość rozwoju,
  • świeże owoce w biurze,

przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem: www.mercedes-benz.pl/passengercars/the-brand/career.html oraz o dołączenie do aplikacji klauzuli o treści jak niżej. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, jednak jej odwołanie uniemożliwi udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mercedes-Benz Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem / złożyłam dokumentację rekrutacyjną.”

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant/praca biurowa
Firma: Komornik Sądowy
Data dodania: 21.03.2019
Grodzisk Mazowiecki
więcej
Praktyki
Płatne Praktyki Letnie w Finansach
Firma: PepsiCo
Data dodania: 20.03.2019
Warszawa/Tomaszów Mazowiecki
więcej
Praktyki
Praktykant podatkowy
Firma: Advicero Tax Sp. z o.o.
Data dodania: 18.03.2019
Warszawa, ul Moniuszki 1A