Praktyki w Dziale Handlowym

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Obsługa klienta / Call Center,

Nazwa firmy

CCR POLSKA SP. Z O.O.

Opis stanowiska

Grupa CCR w Polsce to pełne wsparcie dla Przedsiębiorców w ochronie środowiska. Partner w systemach odbiorów odpadów a także w realizacji obowiązków dotyczących wprowadzania produktów na rynek.

Praktyki Studenckie

Miejsce praktyk: Warszawa

OPIS STANOWISKA – Dział Handlowy

  • bezpośredni kontakt z bieżącymi i nowymi klientami firmy
  • zbieranie i obróbka danych
  • pomoc w bieżących zadaniach

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA

  • umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej
  • chęć zdobycia nowej wiedzy i nowych wyzwań
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • kreatywność, samodzielność i bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz dobra znajomość MS Office
  • dyspozycyjność min. 20 h tygodniowo

Tak

Oferujemy

  • poznanie struktury firmy, kultury organizacyjnej oraz specyfiki pracy w firmie z branży ochrony środowiska
  • zdobycie doświadczenia i wiedzy w obszarze odbywania praktyki, dzięki współpracy z naszymi specjalistami
  • potwierdzenie odbycia praktyk oraz ciekawe doświadczenie zawodowe
  • wsparcie opiekuna, który zapozna z firmą i zespołem pracowników, wyznaczy zadania oraz będzie służył wsparciem w rozwiązywaniu trudniejszych problemów
  • elastyczne godziny praktyk

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), praktyczne stosowanie przepisów prawa, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Informujemy, że Administratorem danych jest CCR Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Niepodległości 124/18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Praca wakacyjna

Zobacz więcej:

Praktyki
Płatna praktyka w funduszu inwestycyjnym
Firma: Next Road Ventures ASI Sp. z o.o.
Data dodania: 16.07.2019
więcej
Praktyki
Program Ambasadorski AMBASADOR DANONE
Firma: DANONE SP Z O O
Data dodania: 12.07.2019
więcej
Praktyki
(N.N.) Nursery English teaching assistant
Firma: Spain Internship SC
Getafe, Spain