Praktyki – Programista biznesowy i asystent importu-eksportu

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Łańcuch dostaw, Outsourcing / Usługi dla biznesu, Transport / Spedycja,
Nr referencyjny: COME1132-5992

Nazwa firmy

IES-Consulting

Od 2005 r. firma IES Consulting z siedzibą w Barcelonie, pomyślnie zrealizowała ponad 3000 procesów rekrutacyjnych. Umożliwiamy studentom i absolwentom zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku w wybranym miejscu na świecie. W naszej ofercie znajdują się oferty praktyk w działach turystyki, finansów i rachunkowości, zarządzania, administracji, HR i wiele innych. Studenci i absolwenci mają możliwość zdobycia praktyk w prosty i szybki sposób u naszych zaufanych partnerów w Hiszpanii, Francji, Niemczech i Meksyku.

Opis stanowiska

Firma z siedzibą w Barcelonie, specjalizująca się w marketingu surowców, takich jak nawozy dla rolnictwa, zwłaszcza na rynkach międzynarodowych. Mają dział logistyki, który działa szybko i sprawnie, aby wysyłać swoje przesyłki na czas i w idealnym stanie.

Nasza firma partnerska oferuje międzynarodowy staż w zakresie rozwoju biznesu. Szukają zmotywowanych i zorientowanych na biznes studentów z różnych krajów. Staż trwa zwykle co najmniej 5 miesięcy, a Ty będziesz miał opiekuna i miesięczne wynagrodzenie.

Jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować karierę w świecie biznesu międzynarodowego, wyślij nam swoje CV!

Wymagania

Wykształcenie: Handel międzynarodowy, Logistyka, Biznes czy podobne kierunki studiów

Znajomość języków obcych: Hiszpanski – B2, Polski – B2

Tak

Oferujemy

Firma poszukuje asystenta handlowego dla swojego działu logistyki. Będziesz odpowiedzialny za:

  • Poszukiwanie komercyjne dla nowych klientów i dostawców
  • Zarządzanie dokumentacją eksportową
  • Monitorowanie zamówień
  • Zarządzanie raportami dostawy (umowy transportowe, zamówienia, CMR)
  • Kontakt z przewoźnikami w celu śledzenia ładunków
  • Optymalizacja kosztów dzięki znalezieniu najlepszego rozwiązania transportowego
  • Zarządzanie protokołem jakości
  • Organizacja informacji logistycznych i sprzedażowych
  • Inne zadania przydzielone przez opiekuna

* Obecnie firma poszukuje studentów z dobrym poziomem języka angielskiego i ojczystym poziomem języka węgierskiego, tureckiego, koreańskiego, chińskiego, japońskiego …

Czas pracy: od Pon do Pt, 8 godz. dziennie

Wynagrodzenie: 500 € miesięcznie

Kluczowe kompetencje

hiszpański,

Wymagane dokumenty

CV

The information contained in this communication is intended solely for the use of the individual or entity to whom it is addressed and others authorized to receive it. It may contain confidential or legally privileged information. If you are not the intended recipient you are hereby notified that any disclosure, copying, distribution or taking any action in reliance on the contents of this information is strictly prohibited and may be unlawful. If you have received this communication in error, please notify us immediately by responding to this email and then delete it from your system. We are neither liable for the proper and complete transmission of the information contained in this communication nor for any delay in its receip

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant w dziale księgowości
Firma: GL Accounting Leader Sp. z o.o. Sp. K.
Data dodania: 14.08.2019
więcej
Praktyki
Junior RAN Integration and Optimization Engineer
Firma: Ericpol Sp. z o.o.
Data dodania: 12.08.2019
więcej
Praktyki
Staż w obszarze współpracy z podwykonawcami (Telekomunikacja)