Praktyki Letnie – Technologia – Warszawa 2019

Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, IT,
Data ważności oferty: 30.04.2019

Citi Handlowy

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Rozpoznajemy i rozwijamy talenty inwestując w zdolnych, gotowych na wyzwania ludzi. Śledzimy trendy i wspomagamy rozwój naszych pracowników z wykorzystaniem nowych technologii m.in. poprzez mobilny dostęp do portali wiedzy i innych zasobów online (np. z MIT czy Harvardu).

W Citi Handlowy jest tyle ścieżek kariery, ilu jest ludzi. Sam zdecydujesz, jak będzie wyglądała Twoja własna, a możliwości są niezliczone.

Z nami zdobędziesz cenne doświadczenie niezbędne do osiągniecia sukcesu!

Naszym zadaniem jest nauczyć Cię jak funkcjonuje instytucja bankowa od wewnątrz. Praktyki rozpoczynają się na początku lipca dwudniowym Orientation Days, w czasie którego praktykanci biorą udział w wolontariacie oraz przechodzą przez cykl szkoleń wprowadzających ich w kulturę Citi. Następnie, uczestnicy Programu dołączają do zespołów, w których przez około 11 tygodni realizują indywidualny projekt biznesowy.

Czym będziesz zajmował się podczas programu?

Podczas trwającego 2,5 miesiąca programu weźmiesz udział w realizacji wyznaczonego projektu. Będziesz miał możliwość poznać specyfikę pracy w instytucji finansowej, zapoznać się z kulturą, organizacją, oraz zasadami funkcjonowania Citi w Polsce, a także zbudować swoje kontakty zawodowe.

Podczas Praktyk w Technologii będziesz mieć możliwość realizacji projektu w jednym z departamentów wspierających funkcjonowanie banku, takich jak: Infrastruktura Technologiczna, Bezpieczeństwo Systemów, Analiza Danych, Walidacja Modeli, Testowanie oraz Parametryzacja Systemów i inne.

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli..

• W okresie wakacyjnym jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin;
  • Jesteś studentem co najmniej drugiego roku studiów; preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Bankowość, Matematyka, Metody Ilościowe, IT lub pokrewne;
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim (Poziom minimum B1);
  • Potrafisz posługiwać się przynajmniej jednym z wymienionych: Excel, VBA, Access, SQL;
  • Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką;
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie;
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólne cele;

Czego możesz oczekiwać od programu…

• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej organizacji;
  • Wsparcie w ukierunkowaniu Twojej kariery zawodowej poprzez ciekawe szkolenia oraz wsparcie opiekuna;
  • Możliwość kontynuowania pracy w Citi po zakończeniu Programu;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport);

CV w języku angielskim

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Jeżeli szczególnie interesuje Cię konkretny obszar praktyk, dodaj odpowiedni komentarz podczas załączania CV do aplikacji (W rubryce „Comments about the file”) – weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje.

Dołącz do nas i aplikuj już teraz!

citi.taleo.net/careersection/2/jobdetail.ftl

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Pełny etat

Ambasador