Praktykant/ka w dziale Rekrutacji

Opis stanowiska

Zadania: •Pomoc w realizacji projektów rekrutacyjnych •Dokonywanie analizy rynku pod kątem prowadzonych projektów •Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych •Identyfikacja potencjalnych Kandydatów •Analiza i selekcja nadchodzących aplikacji •Kontakt telefoniczny z Kandydatami •Współprowadzenie rozmów rekrutacyjnych •Tworzenie wystandaryzowanych raportów ze spotkań •Aktualizowanie i budowanie bazy Kandydatów

Wymagania

•Student/-ka lub absolwent (preferowane kierunki: socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi) •Zainteresowanie branżą HR i chęć rozwoju w tym kierunku •Dobra znajomość pakietu MS Office •Dobra znajomość języka angielskiego •Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Nie

Oferujemy

Oferujemy: •Bezpłatne Oferta praktyk umożliwiające poszerzenie wiedzy z zakresu rekrutacji •Możliwość otrzymania premii za realizację celów •Możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu praktyk •Elastyczny czas pracy, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin •Możliwość poznania branży IT •Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez link "Aplikuj".

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o następującej treści: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DahliaMatic Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 2, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz wszystkich przyszłych rekrutacji zgodnych z moim profilem zawodowym, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).\"

Zobacz więcej:

Praktyki
Researcher / Analityk
Firma: CET Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Data dodania: 15.11.2019
Warszawa, ul. Wiślana 8
więcej
Praktyki
Płatne praktyki w zespole Doradztwa Księgowego i Rynków Kapitałowych
Firma: PwC Polska
więcej
Praktyki
Nursery English teaching assistant
Firma: Spain Internship SC
Data dodania: 13.11.2019
Lonon, Amsterdam, Madrid, Warsaw, Dusseldorf, Dubai, Moscow, Paris