Praktykant/ka w Dziale Marketingu

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Marketing / PR / Reklama, Media / Sztuka / Rozrywka,
Nr referencyjny: PM/07/2019

Nazwa firmy

Telewizja Puls Sp. z o.o.

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce – nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls i PULS 2. Kanał TV Puls dociera do 35,5 mln widzów, a PULS 2 – do 29,4 mln widzów (listopad 2018; 4+).

Rok 2018 był rekordowy dla PULS 2, który w październiku 2018 osiągnął najwyższą w historii oglądalność na poziomie 3,75% (SHR, All 16-49), a od momentu powstania w 2012 roku zanotował ponad ośmiokrotny wzrost (SHR, All 16-49) i wciąż pnie się do góry. Rok 2018 był również doskonały dla TV Puls, który aż 6 razy zajął miejsce na podium najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych.

Telewizja Puls ma najlepszą ofertę programową dla całej rodziny, w tym: premierowe hity filmowe i seriale, najlepsze światowe animacje i dokumenty, produkcje własne (seriale: „Lombard. Życie pod zastaw”, „Lekarze na start”, „Rodzinny interes”, rozrywkowy show „Następny proszę!”) oraz transmisje z największych artystycznych wydarzeń na skalę ogólnopolską jakimi do tej pory były: Mazurska Noc Kabaretowa 2017 i 2018, Wielka Zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty 2018, Kabaretowa Noc pod Gwiazdami 2018 w ramach 39. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry czy Zielonogórska Noc Kabaretowa 2017.

Telewizja Puls współpracuje z największymi międzynarodowymi wytwórniami i dystrybutorami kontentu jak m.in.: Disney, NBC Universal, Monolith, Viacom, Sony Pictures Television, A+E Networks, Warner Bros, CBS.

W 2018 Telewizja Puls otrzymała wyróżnienie od redakcji branżowego magazynu „Media & Marketing Polska”, m.in. za to, że „umocniła w ostatnim roku swoją pozycję jako nadawca plasujący się tuż za największymi graczami publicznymi i komercyjnymi, a umiejętne konstruowanie ramówki przełożyło się na wzrost widowni”. Telewizja Puls jest laureatem Telekamery Tele Tygodnia 2013, 2014 i 2015 oraz prestiżowej Złotej Telekamery Tele Tygodnia 2016 za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”. Telekamerę Tele Tygodnia 2018 i 2019 zdobył również serial TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”.

Opis stanowiska

Czym będziesz zajmował się podczas praktyk?

  • Przygotowywał opisy poszczególnych pozycji programowych na stronę www i do ramówki
  • Aktualizował wybrane treści na stronach www Telewizji Puls
  • Przygotowywał i aktualizował bazy mediów
  • Utrzymywał kontakt z dystrybutorami i pozyskiwał od nich materiały
  • Obsługiwał serwis prasowy
  • Wysyłał nagrody do zwycięzców konkursów
  • Wspierał działania działu takie jak: eventy, konferencje, sesje zdjęciowe, produkcje gadżetów

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia min. średniego i/lub  statusu studenta/studentki
  • sprawnego posługiwania się językiem polskim („lekkie pióro“)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności organizacji pracy, w tym skuteczności i terminowości w realizacji zadań i umiejętności ustalania priorytetów
  • samodzielności w działaniu oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • umiejętności pracy w zespole oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • biegłości w wyszukiwaniu informacji  w Internecie
  • sprawnej obsługi MS Office m.in. Excel, Power Point etc.

Tak

Oferujemy

  • płatny staż w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży medialnej
  • poznanie specyfiki pracy Działu Programowego
  • wyjątkową atmosferę pracy i świetną kawę :)

komunikatywność i budowanie relacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Uprzejmie informujemy, że wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Telewizję Puls Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-724) przy ul. Chełmskiej 21/22 (dalej Administrator), w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora na adres e-mail: daneosobowe@pulstv.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli chcesz wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoim dokumencie aplikacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych przez Telewizję Puls Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-724) przy ul. Chełmskiej 21/22 przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych przez Administratora.

Zasady przetwarzania danych osobowych w ramach postępowania rekrutacyjnego

1. ADMINISTRATOR DANYCH

2. Administratorem danych osobowych jest Telewizja Puls Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-724) przy ul. Chełmskiej 21/22 (dalej Administrator lub Spółka). Z Administratorem można się skontaktować na ww. adres siedziby lub wysyłając e-mail na adres: daneosobowe@pulstv.pl.

Administrator oświadcza, że przetwarza dane zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności w sposób zgodny z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; dalej RODO).

3. CEL PRZETWARZANIA DANYCH

Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko oferowane w Spółce i wyboru odpowiedniej osoby do zatrudnienia na stanowisku określonym w ofercie pracy, w tym oceny kwalifikacji, zdolności i umiejętności kandydata do pracy.

4. PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH I RODZAJ PRZETWARZANYCH DANYCH

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:

1) w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy, podstawą prawną jest obowiązek prawny spoczywający na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Dotyczy to takich danych, jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia oraz dane kontaktowe wskazane przez kandydata do pracy. Jeśli jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku, dotyczy to również informacji o wykształceniu, kwalifikacjach zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Obowiązek prawny spoczywający na Administratorze obejmuje również te dane, których podanie jest niezbędne do zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z przepisu prawa.

2) w przypadku podania przez kandydata do pracy danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w przepisach prawa pracy, podstawą prawną ich przetwarzania w ww. celu jest zgoda kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dotyczy to wszelkich danych podanych przez kandydata do pracy w życiorysie (CV), liście motywacyjnym bądź udostępnionych w trakcie rozmów kwalifikacyjnych.

Administrator wskazuje, że podanie przez kandydata danych osobowych wskazanych w pkt. 1) powyżej jest obowiązkowe w świetle obowiązujących przepisów prawa pracy. Ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji.

Podanie przez kandydata danych osobowych wskazanych w pkt. 2) powyżej jest dobrowolne. Administrator oświadcza, że brak podania takich danych nie może być podstawą niekorzystnego traktowania osoby ubiegającej się o zatrudnienie, a także nie może powodować wobec niej jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie może stanowić przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.

5. ODBIORCY DANYCH OSOBOWYCH

Odbiorcami Twoich danych osobowych będą:

• upoważniony do tego personel Administratora,

• podmioty przetwarzające dane osobowe na zlecenie Administratora dla wypełnienia celów, dla jakich dane te są zbierane (w szczególności podmioty dostarczające rozwiązania IT oraz świadczące usługi IT i wsparcia technicznego). Podmioty te muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki. Podmioty te będą miały dostęp do danych osobowych tylko w zakresie niezbędnym do realizacji spoczywających na nich zadań.

• organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa.

6. OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH OSOBOWYCH

Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, w którym bierzesz udział.

W przypadku dodatkowo wyrażonej zgody na wykorzystanie danych w celach przyszłych rekrutacji, Twoje dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy.

7. PRAWA PRZYSŁUGUJĄCE PAŃSTWU W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH

Administrator oświadcza, że w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przysługują Ci następujące prawa:

• prawo dostępu do swoich danych osobowych; prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; prawo do przenoszenia danych (w przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany oraz dane przetwarzane są na podstawie zgody lub w związku z umową);

• prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co dotyczy danych przetwarzanych przez Administratora w oparciu o wyrażoną przez Pani/Pana zgodę (zgodnie z informacją zawartą w pkt. 3 ppkt. 2 niniejszej informacji). Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

• prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

W celu realizacji powyższych uprawnień można skontaktować się z Administratorem na adres siedziby Spółki, tj. Warszawa (00-724), ul. Chełmska 21/22 na adres e-mail: daneosobowe@pulstv.pl.

8. WYKORZYSTANIE DANYCH OSOBOWYCH DO PODEJMOWANIA ZAUTOMATYZOWANYCH DECYZJI, W TYM PROFILOWANIA

Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Praca wakacyjna

Zobacz więcej:

Praktyki
Płatna praktyka w funduszu inwestycyjnym
Firma: Next Road Ventures ASI Sp. z o.o.
Data dodania: 16.07.2019
więcej
Praktyki
Program Ambasadorski AMBASADOR DANONE
Firma: DANONE SP Z O O
Data dodania: 12.07.2019
więcej
Praktyki
(N.N.) Nursery English teaching assistant
Firma: Spain Internship SC
Getafe, Spain