Praktykant/ka w dziale księgowości

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Rödl & Partner

Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Niemczech z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 108 biur w 50 krajach. Od 25 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym; prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo–księgowy. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

Opis stanowiska

  • wprowadzanie danych do systemu
  • księgowanie dokumentów
  • przygotowywanie raportów, zestawień
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Prosimy aplikować poprzez formularz aplikacyjny: roedl.elevato.net/pl/praktykantka-w-dziale-ksiegowosci-finansowej,ja,400

Wymagania

  • studenci chcący rozpocząć karierę w dziale księgowości (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, itp.)
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • nastawienie na jakość i chęć rozwoju

Tak

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie
  • wdrożenie do pracy
  • pomoc i wsparcie doświadczonych osób z zespołu
  • wspierającą i miłą atmosferę pracy

Wymagane dokumenty

CV

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: z dnia 13 czerwca 2016 r., Dz.U. z 2016 r. poz. 922), wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Roedl Outsourcing sp. z o.o., ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa dla celów rekrutacji, także przyszłych, na potrzeby spółek z grupy Rödl & Partner w Polsce. Podane dane mogą być przekazane dla realizacji wskazanych celów innym podmiotom z grupy Rödl & Partner w Polsce (Roedl Audit sp. z o.o., Roedl, Majchrowicz-Bączyk Kancelaria Prawna sp.k., Roedl Consulting sp. z o.o., IT Roedl Consulting sp. z o.o. sp.k.). Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Dowolna

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant w Zespole VAT i Ceł
Firma: MDDP
Data dodania: 21.09.2018
Warszawa, ul. Mokotowska 49
więcej
Praktyki
specjalista ds. sprzedaży
Firma: Instytut Rachunkowości i Podatków sp. z o.o.
więcej
Praktyki
Program Ambasadorski DANONE
Firma: DANONE SP Z O O
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)