Praktykant/ka w dziale HR

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:
Nr referencyjny: STAZ/HR/PFIZER.08.02.2019

Nazwa firmy

HSK Consulting

Opis stanowiska

HSK Consulting lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu poszukuje dla swojego Klienta wiodącego, amerykańskiego, międzynarodowego koncernu, jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych na świecie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku farmaceutycznym, kandydatów do pracy na stanowisku:

LOKALIZACJA: Warszawa

Dołączając do zespołu HR będziesz mieć możliwość poznania funkcjonowania firmy farmaceutycznej od strony działu personalnego. Możesz zdobyć cenne doświadczenie, biorąc udział w codziennych zadaniach i projektach działu HR. Możesz również liczyć na współpracę ze wszystkimi działami naszej firmy, a tym samym na poznanie specyfiki działania poszczególnych departamentów.

Twoja odpowiedzialność:

  • Wsparcie działu HR w zadaniach administracyjnych:
  • Bieżąca obsługa systemów HR (procesowanie zamówień, faktur etc.);
  • Prowadzenie teczek i dokumentacji pracowniczej;
  • Obsługa benefitów (karty sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie);
  • Praca nad projektami (w tym czas pracy pracowników);

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Ukończone studia kierunkowe lub w trakcie studiów - (mile widziane ZZL, prawo pracy, psychologia, socjologia);
  • Chęć uczenia się, otwartość i elastyczność;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Rzetelność i dokładność;
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera ( Word, Excel, Power Point);
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;

Tak

Oferujemy

W zamian zapewniamy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowej innowacyjnej firmie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu HR;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie);
  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy;

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), praktyczne stosowanie przepisów prawa, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Specjalista ds. Rachunkowości
Firma: Grupa PZU
Data dodania: 15.02.2019
więcej
Praca
Specjalista ds. Sprzedaży
Firma: OMEC Sp. z o.o.
więcej
Praca
SPECJALISTA DS. NOWYCH MEDIÓW
Firma: Akademia Leona Koźmińskiego
Warszawa, ul. Jagiellońska 57/59