Praktykant/ka w Departamencie IT

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, IT,

Nazwa firmy

Idea Bank SA

Idea Bank – to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych banków w Polsce, a nawet na świecie. Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców prowadzących małe, średnie i duże biznesy.

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i chcemy, byś rozwijał je z nami. Pomóż nam spełniać marzenia przedsiębiorców i spełnij swoje! Zaufało nam już ponad 500 000 klientów!

Opis stanowiska

Dołącz do Departamentu IT i rozwiń skrzydła z Idea Bankiem :)

Podczas Praktyki w Departamencie IT będziesz odpowiedzialny m.in. za:

  • Rejestrację i obsługę zgłoszeń użytkowników poprzez zdefiniowane kanały komunikacji,
  • Wsparcie pracowników w korzystaniu z aplikacji bankowych,
  • Eskalację zgłoszeń na kolejne linie wsparcia.

Wymagania

Wystarczy, że:

  • Wykazujesz się motywacją i zaangażowaniem,
  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy i lubisz ambitne zadania,
  • Jesteś sumienny i dokładny,
  • Jesteś dyspozycyjny w okresie 1-3 miesięcznych praktyk w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo.

Tak

Oferujemy

Co oferujemy Ci w zamian?

  • Płatną praktykę w Departamencie IT – przy dostępności 160 godzin miesięcznie wynagrodzenie w wysokości 1000 złotych brutto,
  • Nabycie praktycznych umiejętności,
  • Samodzielną realizację zadań pod okiem eksperta,
  • Opiekuna, który wdroży Cię w obowiązki,
  • Szansę na zdobycie kompleksowej wiedzy na temat procesów i zasad funkcjonowania instytucji finansowej oraz obszaru IT.

komunikatywność i budowanie relacji, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Wymagane dokumenty

CV

Przesyłając niniejsze zgłoszenie przyjmuje Pan/Pani do wiadomości, że zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”):

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Idea Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208), przy ul. Przyokopowej 33 (dalej: „Bank”).

W sprawie ochrony dotyczących Pana/Pani danych osobowych może Pan/Pani skontaktować się z powołanym w Banku Inspektorem Ochrony Danych poprzez przesłanie wiadomości na adres privacy@ideabank.pl lub pisemnie na adres siedziby Banku wskazany powyżej.

1. Cele i podstawy przetwarzania. Bank będzie przetwarzać Pana/Pani dane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego – podstawą prawną przetwarzania danych w tym przypadku są art. 6 ust. 1 lit. c) RODO - przepisy Kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - prawnie uzasadniony interes Banku, jakim jest potrzeba zapewnienia odpowiedniego poziomu zatrudnienia pracowników Banku. Jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

2. Okres przechowywania danych. Bank będzie przechowywać Pana/Pani dane w celach rekrutacyjnych do momentu zakończenia bieżącego procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości, Bank będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe do czasu wycofania przez Pana/Panią zgody lub do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym wyraził/a Pan/Pani zgodę na takie przetwarzanie, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi jako pierwsze.

• W przypadku przetwarzania danych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu – w każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach ,chyba że będziemy w stanie wykazać, że w stosunku do Twoich danych istnieją dla nas ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności lub Twoje dane będą nam niezbędne do ew. ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

1. Odbiorcy danych

Pana/Pani dane osobowe mogą zostać udostępnione agencjom pośrednictwa pracy lub podmiotom współpracującym z Bankiem w zakresie dostarczania Bankowi usług, bez których prowadzenie procesów rekrutacyjnych byłoby utrudnione (np. podmioty dostarczające infrastrukturę informatyczną, firmy audytorskie, kancelarie prawne).

1. Prawa osób, których dane dotyczą

Przysługuje Panu/Pani:

1. prawo dostępu do danych oraz otrzymania ich kopii;

2. prawo do sprostowania (poprawiania) danych;

3. prawo do usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania;

4. prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych, wyrażonej na potrzeby przyszłych rekrutacji – o ile została ona wyrażona;

5. prawo do przenoszenia danych;

6. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7. Informacja o dobrowolności podania danych

Podanie danych ma charakter dobrowolny lecz jest konieczne dla udziału w procesie rekrutacji.

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Banku, prosimy o dopisanie w treści Pana/Pani aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w tych celach w przyszłości, np. o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Idea Bank S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie”.

Część etatu

Zobacz więcej:

Praktyki
Planning Internship - Work and Study
Firma: Procter & Gamble Polska Sp. z.o.o.
Data dodania: 18.12.2018
więcej
Praktyki
Finance & Accounting Internship - Łódź plants
Łódź
więcej
Praktyki
Managerial Internship in Planning Center - Work and Study