Praktykant w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych

Profil stanowiska: Prawo,
Data ważności oferty: 31.05.2019

MDDP

MDDP to wiodąca na rynku polska firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego i prawa. MDDP wspiera swoich klientów także w zakresie business consultingu, outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji.

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest największą niezależną polską firmą doradztwa podatkowego. Nasz zespół liczy ponad 70 osób - doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów – ekspertów w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych oraz postępowań podatkowych i sądowych. Byliśmy wielokrotnie wyróżniani w rankingach firm doradczych, a nasi specjaliści uznawani są za wiodących w swoich dziedzinach. Jesteśmy autorami komentarzy do regulacji podatkowych, ekspertami sejmowymi i ekspertami Komisji Europejskiej, wykładowcami i organizatorami konferencji podatkowych.

MDDP Olkiewicz i Wspólnicy to nowoczesny model kancelarii prawnej koncentrujący się na potrzebach biznesowych klienta. Oferujemy najwyższą jakość usług prawniczych, opartych na połączeniu tradycyjnej wiedzy, bogatego doświadczenia oraz znajomości realiów współczesnego biznesu. Specjalizujemy się w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego oraz postępowań sądowych i rozwiązywania sporów.

• Przygotowywanie projektów opinii, raportów, kalkulacji w zakresie podatków dochodowych
    z uwzględnieniem międzynarodowych zasad opodatkowania;
  • Uczestniczenie w wypracowywaniu rozwiązań i dbałość o najwyższą jakość usług dla klientów;
  • Badanie orzecznictwa sądów, organów podatkowych oraz doktryny.

• Student 4-5 roku lub absolwent studiów prawniczych, finansowych, rachunkowych lub ekonomicznych;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego;
  • Bardzo dobra znajomości MS Office;
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego;
  • Doskonałe umiejętności analityczne;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina i zaangażowanie.

• Wiele atrakcyjnych projektów oraz możliwość pracy z ekspertami,
  • Płatne praktyki;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia;
  • Po okresie praktyk możliwość kontynuacji współpracy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery;
  • Wsparcie Opiekuna podczas trwania praktyk;
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, świeże owoce;
  • Miłą atmosferę pracy – możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych;
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy.

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

W procesie rekrutacji postępujemy zgodnie z przepisami prawa, dlatego prosimy o przekazywanie danych w zakresie określonym w art. 221 §1 Kodeksu Pracy. Jeśli chcieliby Państwo podać nam dodatkowe informacje na swój temat, bardzo prosimy o zamieszczenie w swoim zgłoszeniu dodatkowej wyraźnej zgody, zgodnie z poniższym wzorem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka doradztwa podatkowego S.A.,

a także podmioty z grupy: MDDP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Akademia Biznesu sp.k. (00-854 Warszawa, Al. Jana Pawła II nr 25, KRS 0000288782), MDDP Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Finanse i Księgowość sp.k. (00-838 Warszawa, ul. Prosta nr 69, KRS 0000267836) i MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k. (00-542 Warszawa, ul. Mokotowska 49, KRS 0000225667”.

Asystent ds. rachunkowości / Praktykant
Firma: PKF Consult