Praktykant w zespole ds. kadr i płac / Dział Usług Księgowych

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

KPMG

Opis stanowiska

Aktualnie do biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Poszukiwana osoba dołączy do Działu Usług Księgowych, który świadczy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz usługi kadrowo płacowe dla klientów KPMG. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie administracji kadrowej klientów KPMG.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• zainteresowania rozwojem w obszarze kadr i płac;  zdobyte wcześniej doświadczenie w tym zakresie będzie dodatkowym atutem
• wykształcenia wyższego,
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
• dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,
• komunikatywności i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
• odpowiedzialności, dyspozycyjności i zaangażowania.

Tak

Oferujemy

U nas możesz liczyć na:

• Zatrudnienie w firmie o niekwestionowanej pozycji lokalnej i globalnej
•Pracę dla klientów różnych branż
•Atrakcyjny pakiet socjalny, a w tym m.in. karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz prywatna opieka medyczna
•Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku pokryte w całości bezprzewodową siecią wifi oraz ponad 400m2 taras dostępny wyłącznie dla pracowników firmy
•Dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. metra Dworzec Gdański, linii tramwajowych i autobusowych, stacji PKP oraz stanowiska rowerowe, motorowe i motocyklowe

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

*pola obowiązkowe

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej KPMG w Polsce (jako współadministratorzy) zawartych w formularzu rejestracyjnym oraz w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby bieżącego procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.” *

TAK

Wyrażam zgodę na wzięcie udziału w teście psychometrycznym, którego celem jest zbadanie zdolności werbalnych i numerycznych oraz preferencji zawodowych, przeprowadzonym przez Sova Assessment Limited - spółka prawa brytyjskiego utworzona i zarejestrowana zgodnie z prawem Wielkiej Brytanii oraz Walii, posiadającej numer 09593533, z siedzibą w Denmark House 143 High Street, Chalfont St. Peter, Gerrards Cross, Buckinghamshire, SL9 9QL, Wielka Brytania , który stanowi obligatoryjny etap procesu rekrutacji w Spółkach wchodzących w skład grupy kapitałowej KPMG w Polsce jako współadministratorzy. Odpowiedzi udzielane w ramach przeprowadzanego badania będą ujęte w pisemnym raporcie i będą traktowane w sposób ściśle poufny i zostaną wykorzystywane tylko do celów procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie *

TAK

Wyrażam zgodę na wzięcie udziału w procesie oceny poziomu znajomości języka angielskiego poprzez platformę testów językowych on-line przeprowadzonym przez Centrum Oświatowe AKADEMOS SC (o numerze regon: 011680785, NIP: 113-01-23-397) z siedzibą w Warszawie, 03-606, ul. Sawy 7, który stanowi obligatoryjny etap procesu rekrutacji w Spółkach wchodzących w skład grupy kapitałowej KPMG w Polsce jako współadministratorzy. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie. *

TAK

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółki wchodzące w skład Grupy kapitałowej KPMG w Polsce (jako współadministratorzy) zawartych w formularzu rejestracyjnym oraz w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.”

TAK

NIE

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant
Firma: Doradztwo Podatkowe WTS&SAJA Sp. z o.o.
Data dodania: 10.12.2019
więcej
Praktyki
Assistant
więcej
Praktyki
PRAKTYKANT/KA
Firma: Sekwencja Sp.zo.o