Praktykant w zespole doradców podatkowych

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

KPT Doradcy Podatkowi Sp. z o.o.

KPT Doradcy Podatkowi Sp. z o.o. jest kancelarią doradztwa podatkowego obsługującą duże podmioty krajowe i zagraniczne z siedzibą w Warszawie.

KPT Doradcy Podatkowi Sp. z o.o. zaprasza studentów do współpracy w pełnym jak i częściowym wymiarze godzin

Opis stanowiska

  • przygotowywanie przeglądów orzecznictwa, interpretacji indywidualnych;
  • przygotowywanie komentarzy, opinii podatkowych, pism procesowych, wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych, prezentacji multimedialnych;
  • współpraca z zespołem konsultantów, pod kierunkiem opiekuna (buddy);

Wymagania

  • student III-IV-V roku prawa/ administracji / studiów ekonomicznych lub rachunkowości;
  • zainteresowanie w zakresie prawa podatkowego;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • terminowość, zaangażowanie dokładność i pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań;
  • dostępność minimum 3 dni w tygodniu (docelowo w pełnym wymiarze godzin);

Tak

Oferujemy

  • współpracę odpłatną;
  • możliwość zdobywania wiedzy z zakresu prawa podatkowego pod okiem doświadczonego opiekuna;
  • przyjazną atmosferę pracy w gronie młodego zespołu konsultantów;
  • współudział w pracach zespołu i rozwiązywaniu konkretnych problemów klientów ze zróżnicowanych branż;
  • dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie linii tramwajowych i autobusowych (biurowiec sąsiaduje z Basenami Warszawianka);
  • udział w szkoleniach z zakresu prawa podatkowego;

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), praktyczne stosowanie przepisów prawa, angielski,

Wymagane dokumenty

CV i lisy motywacyjny w języku polskim

Kandydatów spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym, informacją o dostępności, dopiskiem „Praktykant”, stronie internetowej na podstawie, której zgłoszona została aplikacja i oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych), na adres: rekrutacja@kptpodatki.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

www.kptpodatki.pl

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Junior Account Manager with Russian
Firma: Busfor.pl Sp. z o. o.
Data dodania: 17.06.2019
Praca zdalna / Home Office
więcej
Praca
Doradca Klienta/ Sprzedawca
Firma: Tikkurila Polska
Warszawa (Showroom)
więcej
Praca
Specjalista ds. kadr i płac
Firma: ManpowerCoreGdansk