Praktykant w dziale prawnym

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,

Nazwa firmy

JP Weber Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i opiniowanie projektów dokumentów, uchwał, umów, pism procesowych,
  • Przygotowywanie projektów korespondencji z urzędami i organami administracji, kontakt z notariuszami oraz kancelariami prawnymi.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez pracowników działu prawnego;
  • Bieżące wsparcie działu oraz współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • ­rozpoczęty III rok studiów na kierunku prawo
  • biegła znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego)
  • profesjonalizm w podejściu do realizowanych projektów i wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • umiejętność pracy w interdyscyplinarnych zespołach doradców inwestycyjnych, doradców podatkowych i księgowych;
  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów.

Tak

Oferujemy

  • współpraca na umowę zlecenie w wymiarze 20 godzin tygodniowo;
  • czas trwania 2 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • ­możliwość rozwoju zawodowego i udział w nowatorskich projektach łączących różne obszary kompetencji;
  • możliwość kontynuacji nauki języka niemieckiego i angielskiego;
  • możliwość łączenia pracy z nauką – elastyczne podejście w kwestii grafiku praktyk;
  • przyjazną atmosferę pracy w energicznym, interdyscyplinarnym zespole;

Wymagane dokumenty

CV

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JP Weber Dudarski sp. k. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu przeprowadzenia rekrutacji.”

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praktyki
Business Development Analyst Internship
Firma: UMAI
Data dodania: 16.07.2019
Kuala Lumpur, Malaysia
więcej
Praktyki
Płatna praktyka w funduszu inwestycyjnym
Firma: Next Road Ventures ASI Sp. z o.o.
więcej
Praktyki
Program Ambasadorski AMBASADOR DANONE
Firma: DANONE SP Z O O
Data dodania: 12.07.2019