Praktykant w dziale Płatności

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku.

Obecnie firma zatrudnia blisko 500 osób, a liczba ta sukcesywnie się zwiększa wraz z rozbudową poszczególnych działów firmy.

Opis stanowiska

Do obowiązków wybranej osoby należeć będzie weryfikacja korespondencji w elektronicznym systemie obiegu dokumentów, pomoc w przygotowaniu zestawień do płatności bankowych, pomoc w prostych pracach księgowych.

Wymagania

  • status studenta (mile widziane o profilu finansowym)
  • doświadczenie zawodowe mile widziane,
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych,
  • dyspozycyjności, rzetelności, zaangażowania, wysokich standardów pracy,
  • umiejętności pracy w zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami i Kandydatkami.

Tak

Oferujemy

Płatną praktykę

praca w grupie, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, organizacja pracy własnej,

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

Każde zgłoszenie jest indywidualnie przez nas rozpatrywane.

Po przeanalizowaniu nadesłanych CV kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ostrzykowizna 14a w Zakroczymiu.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod@lekam.pl

Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 ust.1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych a jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę zawartą w formularzu aplikacyjnym, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane także:

w zakresie wizerunku (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia);

w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).

Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Ma Pani/Pan również prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od dnia otrzymania dokumentów aplikacyjnych lub do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji. Zgodę można cofnąć poprzez wysłanie wiadomości na adres: kadry@lekam.pl lub rekrutacja@lekam.pl

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktyka w obszarze HR
Firma: Polska Spółka Gazownictwa
Data dodania: 12.02.2020
ul. Krucza 6/14, Warszawa
więcej
Praktyki
Praktykant w dziale doradztwa podatkowego
Firma: Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k.
więcej
Praktyki
Praktykant w dziale cen transferowych