Praktykant w Dziale Księgowości

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Produkcja,
Nr referencyjny: K/LK/2014

Nazwa firmy

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o. – firma będąca częścią międzynarodowej grupy TRUMPF jest światowym liderem w produkcji zaawansowanych technologicznie systemów i indywidualnych rozwiązań do zasilania procesów plazmowych, indukcyjnych i laserowych.

Opis stanowiska

• Weryfikacja bazy kontrahentów,

• Księgowanie faktur,

• Przygotowywanie danych księgowych oraz danych do raportów finansowych,

• Opisywanie dokumentów.

Wymagania

• Absolwent/ka lub student/ka IV/V roku studiów o kierunkach ekonomicznych,

• Komunikatywna znajomość j. angielskiego,

• Dobra znajomość pakietu MS Office.

Nie

Oferujemy

• Praktyki płatne – zatrudnienie na umowę o praktykę absolwencką ( zgodnie z ustawą z dnia 17 lipca 2009r. o praktykach absolwenckich),

• Praktyki w niepełnym wymiarze czasu pracy,

• Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowości w firmie międzynarodowej.

Wymagane dokumenty

Prosimy o przesłanie CV

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania, podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje odrzucone zostaną zniszczone.

Zobacz więcej:

Praca
Junior Cash Collector with English
Firma: Accenture Services Sp. z o.o.
Data dodania: 19.11.2019
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Dutch
więcej
Praca
Customer Service Junior Specialist with Spanish