Praktykant w dziale księgowości

Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Outsourcing / Usługi dla biznesu,
Nr referencyjny: 01/08/2019/PR
Data ważności oferty: 30.09.2019

GL Accounting Leader Sp. z o.o. Sp. K.

GLC od 2004 roku świadczy kompleksowe usługi dla podmiotów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które oczekują eksperckiego wsparcia z zakresu księgowości, prawa, podatków i innych obszarów związanych z prowadzeniem biznesu. Obsługujemy również duże firmy i korporacje, które biorą udział w skomplikowanych procesach prawnych, finansowych, handlowych gospodarczych.

Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów funkcjonujących w wymagających, innowacyjnych i wysokospecjalistycznych branżach: finansowej, IT, a także w budownictwie, przemyśle ciężkim i automatyce przemysłowej.

Poszukujemy młodych, zaangażowanych osób, która chcą się rozwijać w zakresie księgowości i podatków pod okiem specjalistów. Jeśli jesteś taką właśnie osobą, zgłoś się do GLC!

Przewidywany zakres obowiązków:

• współpraca z samodzielną księgową/księgowym, wykonywanie czynności zlecanych przez przełożonego w obszarze księgowości i podatków
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • wstępna dekretacja dokumentów
  • udział w tworzeniu raportów związanych z zamknięciem miesiąca
  • archiwizacja dokumentów

Poszukujemy młodych, zaangażowanych osób, która chcą się rozwijać w zakresie księgowości i podatków pod okiem samodzielnych specjalistów. Jeśli jesteś taką właśnie osobą, zgłoś swoją kandydaturę do GLC!

Od kandydatów oczekujemy:

• dobrej organizacji pracy
  • chęci nauki i rozwoju w dziedzinie księgowości
  • dokładności i skrupulatności
  • podstawowej wiedzy z obszaru księgowości i podatków
  • dostępności minimum 20 rbh tygodniowo
  • mile widziany studenci co najmniej 3. roku kierunków związanych z rachunkowością i/lub podatkami

• merytoryczne wsparcie od specjalisty
  • pracę pod nadzorem opiekuna
  • odpłatność za praktyki
  • możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyk
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie, która stale się rozwija
  • szkolenia merytoryczne
  • owoce i inne benefity :)

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w CV przez GLC Accounting Sp. z o. o., ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, KRS: 0000207157, NIP: 9542476117, dla celów prowadzonej rekrutacji zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.), na czas trwania procesu rekrutacyjnego, jak również przez okres trzech miesięcy od dnia złożenia CV. Pozostaję świadomy/świadoma, że mogę w każdym czasie wycofać zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, co jednak nie wpływa na legalność przetwarzania w okresie od dnia wyrażenia zgody do chwili jej cofnięcia. Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką Prywatności GLC zawartej na stronie internetowej www.glc.pl/polityka-prywatnosci, która określa zasady przetwarzania moich danych osobowych przez GLC.

Praktykant w dziale księgowości
Firma: GL Accounting Leader Sp. z o.o. Sp. K.
Data dodania: 14.08.2019
Junior RAN Integration and Optimization Engineer
Firma: Ericpol Sp. z o.o.
Data dodania: 12.08.2019
Praktyki
Staż w obszarze współpracy z podwykonawcami (Telekomunikacja)
Firma: Ericpol Sp. z o.o.
Data dodania: 12.08.2019