PRAKTYKANT w dziale księgowości

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Bankowość / Finanse / Ekonomia,
Nr referencyjny: 001

Nazwa firmy

European Agent Company Sp. z o.o.

Opis stanowiska

European Agent Company Sp. z o.o. firma zajmująca się eksportem poszukuje osoby na stanowisko: Praktykant w dziale księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Analiza oraz uzgadnianie sald
  • Wprowadzanie faktur do programu księgowego
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych
  • Uzgadnianie sald na kontach księgowych
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Segregacja dokumentów księgowych

Wymagania

  • Studia wyższe w toku lub inne formy edukacji w zakresie ekonomii, finansów lub prawa
  • Chęć podjęcia zatrudnienia po odbyciu praktyk
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Nastawienie na prężny rozwój
  • Znajomość obsługi programów księgowych może stanowić dodatkowy atut

Tak

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie księgowej
  • Elastyczny czas pracy i podejście zadaniowe
  • Przyjazną atmosferę
  • Po odbytych praktykach możliwość zatrudnienia w ustalonym wymiarze godzin

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), rachunkowość, analiza ekonomiczna, angielski,

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).

Praca wakacyjna

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant w Dziale Dealer Service Center
Firma: Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o.
Data dodania: 17.06.2019
Warszawa, ul. Daimlera 1
więcej
Praktyki
IDEAlna praktyka bezpłatna
Firma: Idea Bank SA
więcej
Praktyki
Internship as Junior Business Development Specialist
Firma: Istituto Ganassini di Ricerche Biochimiche
Data dodania: 14.06.2019
Milano - Italy /Poland