Praktykant w Dziale Finansów

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Gemius SA

Gemius SA - jesteśmy polską firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać internet w biznesie. Od 1999 roku badamy internautów pod kątem korzystania z mediów cyfrowych, tworząc w ten sposób unikalny socjodemograficzny profil e-konsumentów. Mierzymy oglądalność stron www i aplikacji, a także materiałów audio i wideo z poszczególnych źródeł ruchu, tj. komputerów, tabletów i smartfonów. Nasza firma działa w ponad 30 krajach w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie (region EMEA), a w 14 z nich posiadamy oddziały. Naszymi klientami są reklamodawcy, wydawcy, domy mediowe, agencje reklamowe i firmy z sektora e-commerce. Prowadzone przez nas badania realizowane są zgodnie z zasadami międzynarodowego kodeksu ICC/ESOMAR.

Tworzymy własną technologię przetwarzania i składowania danych. W swoich systemach przechowujemy setki miliardów rekordów i przetwarzamy setki terabajtów danych. Jesteśmy również pasjonatami technologii – dzielimy się naszą wiedzą i rozwiązaniami uczestnicząc w licznych konferencjach branżowych, organizując spotkania na uczelniach wyższych oraz korzystając i propagując rozwiązania open-source, w budowie których współuczestniczyliśmy np. MooseFS.

Odwiedź nas na naszym profilu na Facebook-u.

Opis stanowiska

Podczas miesięcznych bezpłatnych praktyk dołączysz do Działu Finansów, który odpowiada za prowadzenie ksiąg rachunkowych i współpracę z instytucjami zewnętrznymi. Do Twoich zadań należeć będzie:

  • archiwizacja dokumentów,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych,[nbsp]
  • pomoc w bieżących zadaniach działu finansowego.

Wymagania

Jeżeli jesteś studentem/studentką bądź absolwentem/absolwentką kierunków ekonomicznych[nbsp] (finanse, rachunkowość, ekonomia), a poza tym cechuje Cię:

  • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • samodzielność i komunikatywność,
  • posiadasz podstawową znajomość zagadnień z rachunkowości,

to chcielibyśmy Cię poznać!

Tak

Oferujemy

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • ponieważ to, co najbardziej cenią nasi Praktykanci to niesamowicie przyjazna atmosfera podczas praktyk,
  • zapoznasz się z pracą w dziale księgowości w centrali międzynarodowej firmy,
  • zdobędziesz podstawową umiejętność księgowania dokumentów w programie Symfonia,
  • otrzymasz wsparcie doświadczonego Opiekuna Praktyk,
  • będzie to okazja, aby zdobyć pierwsze szlify zawodowe,
  • nasi Praktykanci biorą udział w szkoleniach wewnętrznych i mają dostęp do fachowej literatury,
  • w naszej kuchni znajdziesz świeże warzywa, owoce oraz płatki śniadaniowe,
  • na zakończenie praktyk otrzymasz zaświadczenie wraz z opinią.

Proces rekrutacji

Rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

przetwarzanie i selekcja informacji, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Wymagane dokumenty

CV

Administratorami danych osobowych są Gemius SA, Gemius Polska sp. z o.o. oraz AdOcean sp. z o.o., wszystkie podmioty z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 48, 02-672 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Kodeksu Pracy lub dodatkowej zgody, w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przystąpienia do rekrutacji. Masz prawo: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami danych osobowych mogą być podwykonawcy świadczący usługi związane z rekrutacją oraz inne podmioty Grupy Gemius. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku zgody na wiele procesów rekrutacyjnych przez maksymalnie 5 lat. Wszelkie pytania i wątpliwości w zakresie przetwarzania danych możesz zgłaszać poprzez adres mail: zrr@gemius.com

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praktyki
Business Development Analyst Internship
Firma: UMAI
Data dodania: 16.07.2019
Kuala Lumpur, Malaysia
więcej
Praktyki
Płatna praktyka w funduszu inwestycyjnym
Firma: Next Road Ventures ASI Sp. z o.o.
więcej
Praktyki
Program Ambasadorski AMBASADOR DANONE
Firma: DANONE SP Z O O
Data dodania: 12.07.2019