Praktykant w Dziale Doradztwa Transakcyjnego i Audytu

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

TPA

Jesteśmy międzynarodową firmą konsultingową, świadczącą usługi doradztwa biznesowego. Nasz zespół ekspercki tworzy ponad 150 osób związanych z audytem, doradztwem podatkowym, księgowym i biznesowym. Istniejemy na polskim rynku od 2005 roku, ponadto w Europie działamy na terenie 11 państw.

TPA jest niezależnym członkiem Baker Tilly International, jednej z 10 największych grup konsultingowych na świecie. Należy do niej 190 firm w 118 krajach. W 680 biurach pracuje ponad 29 000 osób.

Opis stanowiska

Jeśli:

  • jesteś studentem studiów drugiego stopnia, III roku studiów pierwszego stopnia lub IV-V roku studiów jednolitych, możesz przeznaczyć na pracę w projekcie przez około 40 godzin tygodniowo,
  • lubisz wyzwania związane z analityczną pracę z liczbami oraz zbiorami danych w obszarze finansów i sprawozdawczości finansowej,
  • komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemów,
  • najważniejsze funkcje programów Microsoft Office masz w małym palcu, w szczególności Excel,
  • jesteś graczem zespołowym,
  • Twoim celem jest intensywny rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku biznesowym,

Nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV!

Zapewnimy Ci:

  • udział w ciekawych projektach w zakresie doradztwa transakcyjnego oraz audytu realizowanych przede wszystkim dla dużych i średnich firm międzynarodowych,
  • mentoring cenionych ekspertów z dziedzin doradztwa transakcyjnego, gospodarczego oraz rewizji finansowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z dobrą perspektywą,
  • nacisk na zdrowy work/life balance,
  • długofalową współpracę,
  • okazję do praktycznego wykorzystania znajomości języka obcego,
  • pozytywną atmosferę pracy w pełnym pasji, otwartym i stabilnym zespole,
  • ogrom doświadczenia i optymizmu na każdym szczeblu kariery,
  • możliwość nawiązania ciekawych kontaktów podczas licznych eventów integracyjnych.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych

Klikając w przycisk ,,Aplikuj”, ,,Aplikuj teraz”

(Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wymagania

  • Gotowość do rozwoju.

Tak

Oferujemy

  • Rozwój i doświadczenie.

Kluczowe kompetencje

angielski,

Wymagane dokumenty

CV w językach polskim i angielskim

Klikając w przycisk ,,Aplikuj”, ,,Aplikuj teraz” lub w innych sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TPA Management Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu (61-730) przy ul. Młyńskiej 12 (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
Animator edukacji samorządowej
Firma: Centrum Komunikacji Społecznej
Data dodania: 24.09.2018
Warszawa, ul. Senatorska 27 / warszawskie szkoły ponadpodstawowe
więcej
Praca
Asystent/ka ds. Rekrutacji
Firma: Exco A2A Polska
Warszawa, rtm. Pileckiego 67
więcej
Praca
Asystent/ka w Dziale Zarządzania Umowami Najmu
Firma: Apsys Polska S.A.
Warszawa, al. Jana Pawła II 22