Praktykant w Dziale Doradztwa Podatkowego - Podatki międzynarodowe\Dział Nieruchomości

Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Bankowość / Finanse / Ekonomia, Prawo,
Data ważności oferty: 13.10.2017

MDDP

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy to największa niezależna polska firma doradztwa podatkowego z zespołem ponad 70 ekspertów: doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów. Łączymy międzynarodowe doświadczenie i najwyższe standardy z praktyczną wiedzą w zakresie polskich podatków i polskiej rzeczywistości gospodarczej. Dajemy szansę rozwoju pod okiem wybitnych ekspertów w zakresie podatków VAT, CIT, PIT, międzynarodowego prawa podatkowego, cen transferowych, akcyzy, cła, podatku od nieruchomości oraz postępowań podatkowych. Z usług MDDP korzysta 5 spośród pierwszych 10 firm z listy Fortune Global 500, Polityka 500 i Rzeczpospolita 500. Nasi eksperci są autorami komentarzy do regulacji podatkowych, ekspertami sejmowymi i ekspertami Komisji Europejskiej, wykładowcami na wiodących uczelniach i konferencjach podatkowych. MDDP jest uznawana za wiodącą firmę doradztwa podatkowego przez International Tax Review, Practical Law Company, Legal 500, Chambers and Partners i Lawyer Monthly. W dotychczasowych rankingach doradców podatkowych publikowanych przez Rzeczpospolitą, Dziennik Gazetę Prawną oraz Forbes, MDDP zajmuje czołowe miejsce w kategorii największych firm, a partnerzy MDDP są wymieniani w gronie najlepszych doradców w swoich specjalizacjach.

• bieżące wsparcie zespołów projektowych.

• student 4-5 roku kierunków prawniczych, finansowych, rachunkowych lub ekonomicznych,
  • zainteresowanie prawem podatkowym, w szczególności zagadnieniami międzynarodowego prawa podatkowego oraz branżą nieruchomości,
  • dobra znajomości MS Office, w tym Excela,
  • dobra znajomość angielskiego,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

• pracę nad ciekawymi projektami,
  • pracę w dynamicznym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjną lokalizację w samym centrum Warszawy.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Pełny etat

Młodszy Analityk Finansowy