Praktykant w Dziale Audytu

Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Bankowość / Finanse / Ekonomia,

Nazwa firmy

Grupa Gumułka

Grupa Gumułka to konsorcjum firm specjalizujących się w szeroko pojętym konsultingu.

Działamy w obszarach doradztwa podatkowego, księgowości, rachuby wynagrodzeń, audytu finansowego i wewnętrznego, funduszy unijnych, w aspekcie ich pozyskiwania, rozliczania, oraz ewaluacji.

Dzięki połączeniu pasji, wiedzy oraz doświadczenia naszych pracowników już od ponad dwudziestu lat Grupa Gumułka poszerza zakres swojej działalności, wspierając klientów specjalistyczną wiedzą.

Opis stanowiska

W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Praktykant(ka) w Dziale Audytu

Na oferowanym stanowisku Twoimi głównymi obowiązkami będzie:

  • przygotowywanie projektów sprawozdań,
  • archiwizacja dokumentacji,
  • uczestnictwo w badaniach sprawozdań finansowych, audytach funduszy unijnych lub audytach wewnętrznych,
  • prace biurowe.

Wymagania

Jesteś idealnym kandydat(ką/em) jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, rachunkowość, finanse, ekonomia, zarządzanie) lub średnie ekonomiczne, mile widziane wykształcenie związane z audytem, rewizją finansową lub temu podobne,
  • jesteś osobą dokładną i ambitną,
  • umiesz pracować pod presją czasu,
  • potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę i działać wielozadaniowo,
  • jesteś gotow(y/a) do odbywania do podróży służbowych,
  • znasz język angielski co najmniej na poziomie B1.

Mile widziane jeśli:

  • masz doświadczenie w firmie audytorskiej lub biurze rachunkowym,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

My oferujemy:

  • aktywne uczestnictwo w projektach audytorskich,
  • ofertę płatnych praktyk z możliwością przedłużenia w oparciu o umowę o pracę,

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

CV prosimy wysyłać na adres rekutacja@gumulka.pl wpisując w tytule "Praktykant w Dziale Audytu - Warszawa"

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Część etatu

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant/-ka
Firma: Home Broker S.A.
Data dodania: 19.09.2017
więcej
Praktyki
Staż w dziale marketingu
Firma: Paul Rich
więcej
Praktyki
Praktyki w Sekcji Grafiki Komputerowej
Firma: Telewizja Puls Sp. z o.o.
Data dodania: 18.09.2017