Praktykant w Biurze Eksportu

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Bankowość / Finanse / Ekonomia, Sprzedaż,

Nazwa firmy

URSUS S.A.

Ursus SA to innowacyjna i nowatorska firma z sektora motoryzacyjnego. Jest największym polskim producentem ciągników i maszyn rolniczych, a także liderem segmentu elektromobilności. Marka Ursus ze swoją 125-letnią tradycją stała się synonimem mechanizacji polskiego rolnictwa.

Produkty Ursusa docierają do tysięcy klientów w kraju i na świecie, w tym do Czech, Belgii, Holandii czy Pakistanu. Z 1,5 mln ciągników wykorzystywanych obecnie w Polsce, prawie połowa, tj. ok. 700 tys. to ciągniki marki Ursus. W ostatnich latach Ursus uplasował się w czołówce polskich eksporterów do Afryki. W 2013 r. – w ramach umowy pomiędzy rządami Polski i Etiopii – Grupa zawarła umowę ze spółką METEC (Etiopia) na dostawę 3 tysięcy ciągników, wyposażenie centrów serwisowych, dostawę części zamiennych do ciągników oraz szkolenia.

Opis stanowiska

  • Pomoc w nadzorze nad realizacją zamówień kontrahentów zagranicznych.
  • Pomoc w wystawianiu dokumentów handlowych.
  • Wspieranie działań handlowca w organizacji pracy i bieżących kontaktach z klientami
  • Pomoc w realizacji polityki sprzedaży zagranicznej Spółki.
  • Pomoc w realizacji zamówień komponentów u dostawców zagranicznych.
  • Pomoc w realizacji zadań z wykorzystaniem metod benchmarkingowych.
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów z wykonywanych zadań.
  • Dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy, wokół niego oraz na terenie Zakładu Pracy.
  • Wykonywanie innych poleceń osób przełożonych.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, kreatywność,
  • Wysoka organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i nauki w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Pozyskanie cennego doświadczenia w zakresie sprzedaży eksportowej,
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji oraz rozwój osobisty,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), Zaangażowanie, Gotowość do uczenia się, Analiza danych, Komunikatywność, Język angielski,

Wymagane dokumenty

Nie dotyczy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Dowolna

Zobacz więcej:

Praktyki
Pracownik biurowy
Firma: Legatvip Sp. z o.o.
Data dodania: 19.02.2018
Warszawa, Płac Bankowy 2
więcej
Praktyki
Praktykant w Dziale Usług Księgowych
Firma: Antareco
Warszawa, Mazowieckie
więcej
Praktyki
Płatne praktyki studenckie - konsultant ds. sprzedaży
Firma: Instytut Rachunkowości i Podatków sp. z o.o.