Praktykant / Praktykantka - Zespół Transfer Pricing

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,

Nazwa firmy

DENTONS EUROPE DĄBROWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opis firmy

Dentons. Kariera w firmie prawniczej jutra…już dziś!

Dentons to międzynarodowa firma prawnicza, w której globalny zasięg łączy się z poszanowaniem lokalnych uwarunkowań i kultur prawniczych. Jesteśmy policentryczni – nasza firma nie ma jednej centrali ani dominującej kultury narodowej. Oferujemy naszym klientom dostęp do utalentowanych prawników z różnych środowisk i krajów, dysponujących dogłębną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem biznesowym.

Globalny charakter Dentons daje różnorodne opcje rozwoju kariery zawodowej. Oferujemy możliwość pracy z krajowymi i międzynarodowymi firmami nad złożonymi zagadnieniami prawniczymi. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych form rozwoju zawodowego. Umożliwiamy kontakt z pracownikami ze wszystkich zakątków świata, którzy służą wsparciem na drodze do sukcesu. Praca w Dentons otwiera szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego. Twoja kariera w kancelarii jutra…już dziś!

Opis stanowiska

Kancelaria Dentons to największa firma prawnicza w Polsce, będąca również liderem w obszarze prawa podatkowego. Nasz zespół to kilkunastu doradców podatkowych, adwokatów i radców prawnych oferujących klientom pełną gamę usług – od doradztwa transakcyjnego, projektowania systemów wynagrodzeń, po wsparcie w zakresie cen transferowych, kontroli i postępowań podatkowych oraz obsługę inwestycji zagranicznych. Specjalizujemy się w obsłudze polskich i zagranicznych podmiotów z kluczowych sektorów gospodarki, takich jak bankowość i finanse, energetyka, nieruchomości, telekomunikacja oraz sektor farmaceutyczny.

W związku z rozwojem Zespołu Doradztwa Podatkowego i praktyki Cen Transferowych kancelarii Dentons poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praktykant / Praktykantka

Osoba będzie odpowiedzialna za pracę - pod nadzorem starszych prawników – nad sprawami z zakresu prawa podatkowego oraz cen transferowych.

Wymagania

Szukamy osoby:

  • zainteresowanej rozwojem w jednej z wiodących na rynku praktyk doradztwa podatkowego i cen transferowych,
  • cechującej się analitycznym umysłem, ambitnej, nastawionej na rezultaty i pracę w zespole, odpowiedzialnej i kreatywnie podchodzącej do problemów,
  • systematycznej, skrupulatnej, uporządkowanej i konsekwentnej,
  • z inicjatywą i zaangażowaniem, pozytywnie nastawionej do zmian, o wysokiej kulturze osobistej.

Profil kandydata:

  • studia ekonomiczne (kierunki: ekonomia, finanse, wszelkie pokrewne) i/lub prawnicze, skończone lub IV-V rok
  • preferowane uczelnie: SGH, UW, ALK
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej mocne B2)
  • znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w ramach cen transferowych lub finansów (księgowość, audyt, consulting)
  • osoby pracowite, samodzielne, ambitne, odpowiedzialne, zaangażowane w pracę i kreatywnie podchodzące do problemów.

Tak

Oferujemy

Oferujemy:

  • płatne praktyki, 3-miesięczne z preferencją przedłużenia współpracy na stałe
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy przy pracy dla największych klientów na rynku, w tym klientów międzynarodowych w Polsce i w Europie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w największej na świecie kancelarii prawnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • odpowiedzialne stanowisko wraz ze stabilną ścieżką kariery,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Wymagane dokumenty

CV oraz LM

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o aplikowanie (CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (jak niżej)). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant- profil konsumencki
Firma: Urząd Komunikacji Elektornicznej
Data dodania: 21.01.2020
więcej
Praktyki
Praktykant- profil technologiczny
więcej
Praktyki
Praktykant-profil prawno-administracyjny