Praktykant / Praktykantka (Zespół Prawa Ochrony Środowiska)

Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,
Data ważności oferty: 31.03.2020

DENTONS EUROPE DĄBROWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dentons. Kariera w firmie prawniczej jutra…już dziś!

Dentons to międzynarodowa firma prawnicza, w której globalny zasięg łączy się z poszanowaniem lokalnych uwarunkowań i kultur prawniczych. Jesteśmy policentryczni – nasza firma nie ma jednej centrali ani dominującej kultury narodowej. Oferujemy naszym klientom dostęp do utalentowanych prawników z różnych środowisk i krajów, dysponujących dogłębną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem biznesowym.

Globalny charakter Dentons daje różnorodne opcje rozwoju kariery zawodowej. Oferujemy możliwość pracy z krajowymi i międzynarodowymi firmami nad złożonymi zagadnieniami prawniczymi. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych form rozwoju zawodowego. Umożliwiamy kontakt z pracownikami ze wszystkich zakątków świata, którzy służą wsparciem na drodze do sukcesu. Praca w Dentons otwiera szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego. Twoja kariera w kancelarii jutra…już dziś!

Dentons to międzynarodowa firma prawnicza o prawdziwie policentrycznym charakterze, w której w pełni uwidaczniają się różnorodność i bogactwo łączących się w jej ramach kultur i tradycji prawniczych oraz jej geograficznego zasięgu. Nasza firma nie ma jednej centrali ani dominującej kultury narodowej. Oferujemy naszym klientom dostęp do utalentowanych prawników z różnych środowisk i krajów, dysponujących rozległym doświadczeniem w obszarze prawa cywilnego, angielskiego prawa zwyczajowego i amerykańskiego prawa zwyczajowego.

Myślimy o przyszłości naszych pracowników i naszego otoczenia – prowadzimy akcje ekologiczne (Go Green Dentons), wdrażamy inicjatywy dotyczące m.in. racjonalnego gospodarowania zasobami, filozofii zero waste i promocji zdrowego stylu życia oraz na stałe włączyliśmy trening uważności NextMind oparty na idei mindfulness.

Zapraszamy osoby gotowe podjąć nowe wyzwania w Zespole Prawa Ochrony Środowiska na stanowisku:

Praktykant / Praktykantka

Naszą ofertę praktyk kierujemy do studentek i studentów IV lub V roku oraz absolwentów wydziału prawa.

Czego oczekujemy:

• pasji, ambicji i otwartości na nowe wyzwania,
  • samodzielności i odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań oraz dobrej organizacji pracy własnej,
  • myślenia poza schematami,
  • biegłej znajomości języka angielskiego.

Co oferujemy:

• trzymiesięczne, płatne praktyki w Zespole Prawa Ochrony Środowiska (z możliwością przedłużenia do stałej współpracy dla najlepszych kandydatów),
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy praktycznej,
  • pracę z uznanymi, rekomendowanymi ekspertami przy projektach realizowanych dla największych klientów na rynku, niejednokrotnie przy transakcjach i sprawach z pierwszych stron gazet,
  • programy szkoleniowo-rozwojowe nastawione na doskonalenie zawodowe, jak również na rozwój osobisty,
  • współpracę w środowisku inkluzywnym, wspierającym różnorodność członków zespołu kancelarii.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (jak niżej). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

CV oraz LM

Praktykant- profil konsumencki