Praktykant

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa, Human Resources / Zasoby ludzkie,

Nazwa firmy

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. to jednoosobowa spółka Skarbu Państwa, zajmująca się m.in. produkcją banknotów, dokumentów i druków zabezpieczonych oraz systemów IT, znajdująca się na liście spółek strategicznych w Polsce.

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, o ugruntowanej pozycji na rynku, dającą szerokie możliwości rozwoju. Skupiamy profesjonalistów z różnych dziedzin, wykonujących swoją codzienną pracę z zaangażowaniem i pasją. Wychodzimy z założenia, że najbardziej wartościowym kapitałem PWPW są jej pracownicy - to dzięki nim możemy realizować najtrudniejsze wyzwania biznesowe.

Opis stanowiska

Zakres Twoich zadań:

W trakcie praktyk będziesz wspierać pracę Wydziału Kadr, w szczególności przy uzupełnianiu akt osobowych, prowadzeniu dokumentacji kadrowej, archiwizowaniu dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

- statusu studenta V roku lub absolwent uczelni wyższej o specjalności/kierunku Administracja, Zarządzanie zasobami ludzkimi,

- znajomości obsługi programów komputerowych,

- zaangażowania, chęci współpracy, sumienności,

- dokładności, dobrej organizacji pracy własnej, dyspozycyjności.

Tak

Oferujemy

Oferujemy Tobie:

- płatną praktykę absolwencką na okres 3 miesięcy,

- przyjazną atmosferę w zespole,

- wsparcie specjalisty w trakcie realizacji zadań,

- zdobycie doświadczenia i poznanie specyfiki pracy w wyjątkowej firmie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wypełnienia formularza pod linkiem: tiny.pl/t8w9f

praca w grupie, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

TAK, w formularzu.

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant- profil konsumencki
Firma: Urząd Komunikacji Elektornicznej
Data dodania: 21.01.2020
więcej
Praktyki
Praktykant- profil technologiczny
więcej
Praktyki
Praktykant-profil prawno-administracyjny