Praktykant

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,

Nazwa firmy

Bird & Bird Szepietowski i wspólnicy sp.k.

Bird & Bird to międzynarodowa praktyka prawnicza z ponad 160-letnim doświadczeniem, działająca w 18 krajach Europy, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Australii. W Polsce jesteśmy liderem w obszarze IT, własności intelektualnej, bankowości i finansów oraz prawa korporacyjnego i M&A. Naszą pozycję na rynku potwierdzają coroczne wyróżnienia w międzynarodowych rankingach: Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, World Trademark Review, Intellectual Asset Management – Patent 1000 oraz rodzimych publikacjach.

Opis stanowiska

Bird & Bird & oferta praktyk

Zapraszamy na praktyki do zespołu Ochrony Danych Osobowych

Chcesz pracować w młodym, otwartym na burzę mózgów zespole z innymi entuzjastami ochrony danych osobowych? Zapraszamy!

Opis stanowiska:

  • merytoryczne wsparcie w pracy działu Ochrony Danych Osobowych
  • analiza stanowisk organów ochrony danych osobowych, EROD i orzecznictwa
  • pomoc w przygotowywaniu umów, opinii prawnych oraz innych dokumentów
  • pomoc w prowadzeniu korespondencji z klientami
  • pomoc przy pisaniu artykułów i uczestnictwo w konferencjach
  • współpraca w wymiarze 3-5 dni w tygodniu

Wymagania

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:

  • ukończenia III IV lub V roku studiów prawniczych
  • zainteresowania (a nawet entuzjazmu) w obszarze ochrony danych osobowych, prywatności i nowych technologii znajomości
  • języka angielskiego na poziomie C1/C2
  • komunikatywności
  • dbałości o szczegóły i sumienności
  • umiejętności organizacyjnych oraz zdolności analitycznych
  • wykazywania inicjatywy

Tak

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia
  • długotrwałą współpracę i możliwość nauki w dziale Ochrony Danych Osobowych międzynarodowej kancelarii prawnej
  • współpracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach o zasięgu globalnym
  • wysokie standardy pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, wystąpienia publiczne i autoprezentacja, zarządzanie zespołem, przetwarzanie i selekcja informacji, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), badania marketingowe i społeczne, komunikacja społeczna, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na stanowisko Praktykanta poprzez formularz dostępny tutaj system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praktyki
Płatna praktyka w funduszu inwestycyjnym
Firma: Next Road Ventures ASI Sp. z o.o.
Data dodania: 16.07.2019
więcej
Praktyki
Program Ambasadorski AMBASADOR DANONE
Firma: DANONE SP Z O O
Data dodania: 12.07.2019
więcej
Praktyki
(N.N.) Nursery English teaching assistant
Firma: Spain Internship SC
Getafe, Spain