Praktykant

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Sprzedaż,

Nazwa firmy

AGIO SP. Z O.O.

Agio Milano to marka bielizny, którą wyróżnia niepowtarzalny styl, niezwykła wygoda i komfort. Każda z kolekcji jest inspirowana najnowszym światowym wzornictwem. Bielizna Agio jest tworzona z pasją i zawsze w najwyższej jakości, dedykowana dla kobiet i mężczyzn.

Opis stanowiska

  • Firma Agio oferuje PŁATNE praktyki studenckie z możliwością nawiązania stałej współpracy!!!
  • Poszukujemy osób do pracy w biurze

Wymagania

Poszukujemy:

  • osób sumiennych,
  • dokładnych, otwartych na nowe projekty,
  • chętnych do pracy oraz dyspozycyjnych  z doskonałą znajomością języków angielskiego lub niemieckiego- to podstawa!!

Tak

Oferujemy

  • stałe wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość poznania zasad funkcjonowania firmy,
  • pewność zdobycia nowych doświadczeń i praktycznych umiejętności,
  • perspektywę nawiązania stałej współpracy po zakończeniu praktyk.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), komunikacja społeczna, angielski, niemiecki,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Dowolna

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant w Zespole VAT i Ceł
Firma: MDDP
Data dodania: 21.09.2018
Warszawa, ul. Mokotowska 49
więcej
Praktyki
specjalista ds. sprzedaży
Firma: Instytut Rachunkowości i Podatków sp. z o.o.
więcej
Praktyki
Program Ambasadorski DANONE
Firma: DANONE SP Z O O
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)