Praktykant

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Public Relations,
Nr referencyjny: PRAK/2016

Nazwa firmy

Partner of Promotion Sp. z o.o.

Partner of Promotion, to jedna z największych agencji PR w Polsce, funkcjonująca na rynku od ponad 20 lat.

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie informacji potrzebnych do bieżącej pracy we wszelkich dostępnych źródłach,
  • opracowanie wstępnych tekstów (draft informacji prasowych i innych tekstów),
  • prace analityczne (opracowanie wybranego zagadnienia: charakterystyka, przegląd prasy, uzupełnienie, specyfika, kluczowe autorytety itp.),
  • budowanie i aktualizacja baz danych,
  • udział w organizacji eventów dla klientów agencji.

Wymagania

  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów,
  • umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji,
  • znasz dobrze język angielski lub inny język obcy.

Wskazana dyspozycyjność od pon. –pt. w godzinach 9.00-17.00,

Nie

Oferujemy

Praktyka jest bezpłatna i trwa od 4 do 8 tygodni.

Dla najlepszych osób proponujemy płatny staż lub możliwość zatrudnienia.

Wymagane dokumenty

CV z podaniem preferowanego terminu odbycia praktyki.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 133 poz.883".

Zobacz więcej:

Praktyki
Researcher / Analityk
Firma: CET Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Data dodania: 15.11.2019
Warszawa, ul. Wiślana 8
więcej
Praktyki
Płatne praktyki w zespole Doradztwa Księgowego i Rynków Kapitałowych
Firma: PwC Polska
więcej
Praktyki
Nursery English teaching assistant
Firma: Spain Internship SC
Data dodania: 13.11.2019
Lonon, Amsterdam, Madrid, Warsaw, Dusseldorf, Dubai, Moscow, Paris