Praktykant

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,
Nr referencyjny:
Data ważności oferty:

Nazwa firmy

Maruta Wachta Sp.j.

Od ponad 20 lat pomagamy naszym klientom w rozwiązaniu i uchronieniu się od problemów w obszarach prawa związanych z nowymi technologiami i zamówieniami publicznymi. Tworzyliśmy kontrakty systemów informatycznych grubsze niż książka telefoniczna Nowego Jorku, których wartość przekraczała miliard złotych. Współpracujemy od wielu lat z największymi klientami polskimi i międzynarodowymi, tworząc ponad tysiąc indywidualnych umów w rozbudowanych projektach IT. Z sukcesem pomagaliśmy w sporach z zakresu danych osobowych i prawa własności intelektualnej. Prowadzimy szkolenia i wykłady dla prawników i biznesu sektora IT, jesteśmy autorami wielu fachowych publikacji. Dysponujemy jednym z największych w Polsce zespołów prawników ściśle wyspecjalizowanych w sektorze technologii i zamówień publicznych, pracujących ze sobą od wielu lat.

Opis stanowiska

Do naszego zespołu ochrony danych osobowych poszukujemy praktykanta. Optymalnie kogoś, kto jest teraz w okolicach IV i V roku studiów. Zależy nam na dłuższej współpracy dlatego zapraszamy te osoby, które już wiedzą, że dane osobowe to coś czym chcą się zajmować.

Osoby obawiające się, że będą parzyć kawę uspokajamy – nie będziecie (no chyba, że dla siebie kiedy popsuje się ekspres).

Wymagania

U nas na pewno nie będziesz się nudzić. Na starcie oczekujemy zaangażowania, zorganizowania, krytycznego myślenia, chęci uczenia się oraz podstawowego warsztatu prawnika (analiza tekstu, praca z Word i Power Point, atakowanie problemów prawnych). Ogólna znajomość problematyki ochrony danych osobowych i zainteresowanie nowoczesnymi technologiami będą bardzo mile widziane.

Nie

Oferujemy

Oferujemy pracę w rozpoznawalnym na rynku zespole, przy bardzo ciekawych projektach, do tego w miłej i przyjacielskiej atmosferze.

Jaki byłby wymiar praktyk? Najlepiej full time w wakacje i min. 3 dni w tygodniu w trakcie roku akademickiego.

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała i chciałbyś do nas dołączyć aplikuj. Czekamy na Twoje CV i jeden slajd Power Point z opisem dowolnych przemyśleń o wybranym motywie RODO.

No i last but not least – praktyki rzecz jasna są płatne. Zapraszamy do aplikowania!

Zobacz więcej:

Praktyki
Customer Service Intern
Firma: Chep Polska
Data dodania: 15.11.2019
więcej
Praca
Młodszy Specjalista w dziale Zarządzania Aktywami (palety)
więcej
Praca
Młodszy Konsultant do spraw Wycen i Modelowania Finansowego
Firma: Ground Frost Sp. z o.o. Sp. k.