Praktykant

Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Prawo,

Nazwa firmy

Adam Morawski i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Opis stanowiska

Kancelaria Prawna Morawski & Wspólnicy przyjmie studenta/studentkę na 2-3 miesięczne praktyki. W pierwszym miesiącu praktyki są bezpłatne; w przypadku pomyślnego przebiegu praktyk, w kolejnym miesiącu Kancelaria ustali z praktykantem wynagrodzenie.

Zakres obowiązków:

  1. sporządzanie projektów prostych pism procesowych,
  2. wyszukiwanie informacji prawnych,
  3. kontakt z sądami, urzędami i innymi instytucjami,
  4. bieżące wsparcie prawników w ich codziennych czynnościach.
  5.

W przypadku pozytywnego przebiegu praktyk, Kancelaria jest gotowa zatrudnić praktykanta na stałe.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail.

Wymagania

Wymagania:

  1. studenci IV-V roku prawa,
  2. dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem,
  3. dyspozycyjność co najmniej 3 dni w tygodniu w godz. 9:00-18:00,
  4. zainteresowanie prawem handlowym, cywilnym, gospodarczym.
  5.

Oferujemy

praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, rozwiązywanie problemów, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), angielski,

Wymagane dokumenty

CV

Klauzula

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Dowolna

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant/-ka
Firma: Home Broker S.A.
Data dodania: 19.09.2017
więcej
Praktyki
Staż w dziale marketingu
Firma: Paul Rich
więcej
Praktyki
Praktyki w Sekcji Grafiki Komputerowej
Firma: Telewizja Puls Sp. z o.o.
Data dodania: 18.09.2017