Praktykant w Biurze ds. Jakości

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska:

Nazwa firmy

Akademia Leona Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego jest niepubliczną szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Została założona w 1993 roku. Od 2009 roku ALK jest klasyfikowana w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times” – Business School Rankings, konkurując z najlepszymi uczelniami z całego świata. Ponadto od wielu lat zajmuje I miejsce wśród polskich niepublicznych szkół wyższych w rankingach edukacyjnych publikowanych m.in. przez miesięcznik „Perspektywy” i „Rzeczpospolitą”, a także tygodnik „WPROST”. KOŹMIŃSKI posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe: EQUIS, AMBA i amerykańską akredytację AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.

Opis stanowiska

Praktykant w Biurze ds. Jakości ALK uczestniczył będzie w procesie badania jakości kształcenia w ALK. Do jego głównych obowiązków należało będzie uczestniczenie w pomiarach jakości kształcenia, analizowanie i przetwarzanie danych dotyczących jakości, ankietowanie studentów oraz obsługa systemów informatycznych związanych z jakością kształcenia.

Wymagania

  • umiejętność obsługi MS Office,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie zarządzania jakością, zapoznanie się ze standardami jakości funkcjonującymi w zakresie szkolnictwa wyższego - krajowymi i międzynarodowymi.

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z poźn. zm.). Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Dowolna

Zobacz więcej:

Praktyki
Praktykant - XIV Letnie Praktyki Badawcze w Polskiej Akademii Nauk
Firma: Instytut Matematyczny PAN
Data dodania: 18.05.2018
Warszawa, ul. Śniadeckich 8
więcej
Praktyki
Praktykant
Firma: Business Consulting (search & selection)
Warszawa, ul. Marynarska 15 (budynek New City niedaleko Galerii Mokotów)
więcej
Praktyki
Płatne praktyki w zespole usług księgowych
Firma: PwC Polska
Data dodania: 17.05.2018