Praktyka w Wydziale Rozwoju i Employer Brandingu

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Human Resources / Zasoby ludzkie,
Nr referencyjny: PREBI/2019

Nazwa firmy

Nest Bank S.A.

Nest Bank to bezpieczna bankowość dla tych, dla których rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu. Wierzymy, że uczciwe produkty finansowe, na których zawsze można polegać, zapewnią naszym Klientom i ich bliskim spokój i poczucie bezpieczeństwa, którego każda rodzina potrzebuje, aby w pełni rozwinąć skrzydła.

W przeciwieństwie do innych, nie chcemy być tylko bankiem. Chcemy być dla naszych Klientów realnym wsparciem w codziennym życiu, dlatego przy tworzeniu oferty bazowaliśmy na bezpośrednich rozmowach z Klientami i naszych wieloletnich doświadczeniach. Nest Bank oferuje stabilne i godne zaufania produkty zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

Największym atutem Nest Banku są nasi Pracownicy. To oni tworzą przyjazną atmosferę pracy, która czyni nasz Bank wyjątkowym. Duża swoboda działania oraz znaczący wpływ Pracowników na kierunek rozwoju Banku to kolejne elementy, które wyróżniają nas na rynku pracy. Siłę Nest Banku stanowi jego niezwykła Kultura Organizacyjna oparta na Wartościach.

To wszystko sprawia, że WARTO pracować w Nest Banku.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów z obszaru miękkiego HR (m.in. programy rozwojowe dla pracowników, ścieżki karier, onboarding) oraz projektów wpływających na wzrost zaangażowania pracowników;
  • Organizowanie imprez integracyjnych;
  • Tworzenie komunikacji wewnętrznej;
  • Zarządzanie budżetami szkoleniowymi;
  • Badanie potrzeb i nastrojów pracowników.

Wymagania

  • Student, który chce zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe;
  • Zainteresowanie obszarem miękkiego HR;
  • Chęć zobaczenia, na czym polega Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w instytucji finansowej;
  • Otwartość i optymizm, a do tego zaradność i samodzielność;
  • Kreowanie nieszablonowych pomysłów i mnóstwo energii do działania;
  • Zaangażowanie oraz nastawienie na współpracę;
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Praca minimum 20 godzin w tygodniu.

Tak

Oferujemy

  • Super zespół i świetną atmosferę pracy;
  • Różnorodne zadania i możliwość uczestniczenia w unikalnych projektach;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz referencji;
  • Umowę o praktyki studenckie lub absolwenckie, w zależności od potrzeb;
  • Czas trwania praktyk od 1 do 3 miesięcy;
  • Opiekę dedykowanego pracownika HR;
  • Wypełnienie wszelkich druków wymaganych przez uczelnie;
  • Bezpłatne praktyki.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, przetwarzanie i selekcja informacji, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), zarządzanie procesami personalnymi w organizacji,

Wymagane dokumenty

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24.

Dowolna

Zobacz więcej:

Praktyki
Pracownik administracyjno – prawny (k/m)
Firma: Cosmar Polska Sp. z o.o. w upadłości
Data dodania: 14.06.2019
więcej
Praktyki
Praktykant w Dziale Finansów
Firma: Gemius SA
więcej
Praktyki
Praktykant w dziale prawnym
Firma: JP Weber Sp. z o.o.
Warszawa, Wspólna 70