Praktyka w obszarze HR

Profil - image
Praktyki Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Administracja biurowa,

Nazwa firmy

Polska Spółka Gazownictwa

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG. Zatrudnia ponad 11,5 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez 185 tys. km gazociągów.

Polska Spółka Gazownictwa jest Narodowym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Polsce. Kluczowym zadaniem Spółki jest niezawodny i bezpieczny transport paliw gazowych siecią dystrybucyjną na terenie całego kraju bezpośrednio do odbiorców końcowych oraz sieci innych operatorów lokalnych. Spółka świadczy usługę transportu paliwa gazowego na bazie umów zawartych z przedsiębiorstwami zajmującymi się sprzedażą paliwa gazowego.

Opis stanowiska

Poszukujemy na bezpłatne praktyki studenta, absolwenta w Wydziale Administracji Kadrowej, praca z dokumentami kadrowymi, porządkowanie akt, archiwizacja,  realizacja praktyk od miesiąca do trzech miesięcy, 8 godzin dziennie (poniedziałek-piątek), termin praktyk do indywidualnego ustalenia.

Wymagania

rzetelność, dokładność, terminowość

Tak

Oferujemy

Aplikacje należy składać przez stronę internetową: www.psgaz.pl - praktyki i staże - dołącz do nas - praktyki aplikuj

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, organizacja pracy własnej,

Wymagane dokumenty

CV

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2016.922 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego."

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praktyki
M&A TalentLab
Firma: PwC Polska
Data dodania: 21.02.2020
więcej
Praktyki
Praktykant
Firma: Stępień Stankiewicz Kancelaria Adwokacka s.c.
Warszawa-Wola, Polska
więcej
Praktyki
Summer Internship 2020 – Banking and Support Functions – Warsaw
Firma: Citi Service Center Poland