Pracownik Obsługi Klienta

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Obsługa klienta / Call Center,
Nr referencyjny: RSM/SOK/2019

Nazwa firmy

Poczta Polska S.A.

Jesteśmy Narodowym Operatorem Pocztowym i największym pracodawcą w kraju, zatrudniającym na umowę o pracę prawie 80 000 Pracowników. Znajdujemy się w pierwszej 50 najlepszych pracodawców w Polsce.

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych;
  • aktywna sprzedaż towarów handlowych w urzędzie pocztowym;
  • bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego;
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;
  • doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie podstawowym;
  • komunikatywność i zorganizowanie;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta i sprzedaży.

Tak

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę;
  • pensję zawsze na czas i premię miesięczną;
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy;
  • dofinansowanie do wypoczynku;
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy własnej, znajomość podstawowych programów biurowych (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),

Wymagane dokumenty

CV

„Administratorem danych osobowych jest Poczta Polska S.A. z siedzibą przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa. Kontakt z Inspektorem ochrony danych: Inspektor ochrony danych Poczta Polska S.A., ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa, e-mail: inspektorodopoczta-polska.pl.

Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie zgody oraz obowiązujących przepisów Kodeksu pracy. Kategorie przetwarzanych danych osobowych obejmują dane zawarte w formularzu aplikacyjnym oraz załączonych i wytworzonych w trakcie procesu rekrutacji dokumentach.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych, a także do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa podania danych może skutkować brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Pani/Pana dane osobowe są przechowywane na serwerach zlokalizowanych w Unii Europejskiej i mogą być przekazane - na podstawie standardowych klauzul ochrony danych - do państwa trzeciego w związku z korzystaniem przez administratora z rozwiązań chmurowych dostarczanych przez firmę Microsoft. Stosowane przez Microsoft standardowe klauzule umowne zgodne z wzorcami zatwierdzonymi przez Komisję Europejską, dostępne są pod adresem: www.microsoft.com/en-us/licensing/product-licensing/products.aspx w części Online Services Terms (OST)."

Pełny etat

Zobacz więcej:

Praca
Junior Administration & Payroll Specialist with fluent Dutch & English
Firma: Philips Poland Healthcare
Data dodania: 14.08.2019
Łódź
więcej
Praca
Project Assistan/Asystent Projektowy
Firma: Baltic Council for International Education
więcej
Praca
Junior HR Advisor with Dutch & English
Łódź