Pracownik Kawiarni - Barista Starbucks

Profil - image
Praca Kategoria ofert:
Profil stanowiska: Obsługa klienta / Call Center, Sprzedaż,

Nazwa firmy

Starbucks (AmRest Coffee Sp. z o.o.

Naszą misją jest inspirować i rozwijać ludzi – w każdej chwili: jeden człowiek, jedna kawa, jedno miejsce.

To nasi pracownicy, których nazywamy Partnerami, wcielają w życie misję Starbucks.

Zostań jednym z nich.

Opis stanowiska

Jak wygląda praca Baristy?

  • Jako Pracownik Kawiarni odpowiedzialny będziesz za dostarczenie naszym gościom wyjątkowej, szybkiej obsługi, wyśmienitej jakości produktów oraz utrzymanie kawiarni w idealnej czystości.
  • Staniesz się częścią naszego zespołu, któremu każdego dnia przyświecają dwa cele: dzielić się z przyjaciółmi wspaniałą kawą i uśmiechem inspirować innych!

Wymagania

• Uśmiechu, który dodaje innym pozytywnej energii

• Zaangażowania w życie kawiarni

• Chęci do nauki i ciągłego rozwoju

Jeśli chciałbyś doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery pracy

w naszych kawiarniach, jednocześnie inspirując i zarażając uśmiechem innych APLIKUJ (http://www.rozwojwrozmiarzeventi.pl/strona-glowna/)

AmRest Coffee Sp. z o. o. jest autoryzowanym licencjobiorcą firmy Starbucks EMEA LTD i jest wyłącznie odpowiedzialny za zatrudnienie.

Tak

Oferujemy

Zostając Partnerem Starbucks zyskujesz:

• Pakiet profesjonalnych szkoleń i realną możliwość rozwoju w strukturze firmy AmRest (Starbucks, KFC, Pizza Hut, Burger King)

• Godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb – różne części etatu, w różnych porach dnia

• Raz na 2 tygodnie paczkę ulubionej kawy lub herbaty Starbucks

• Twoje ulubione produkty Starbucks, KFC, Pizza Hut oraz Burger King w bardzo atrakcyjnych cenach

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z multikarnetu sportowego

• Premie za polecanie przyjaciół

• A dla ceniących rozrywkę – liczne imprezy dla naszych Partnerów!

umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, komunikatywność i budowanie relacji, praca w grupie, organizacja pracy własnej, angielski,

Wymagane dokumenty

CV

1) Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez AmRest Coffee sp. z o.o. (czyli danych innych niż imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, wykształcenie uzupełniające, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, obywatelstwo, dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania, seria i numer dowodu osobistego, organ, który wydał dowód tożsamości lub dane dotyczące innego dokumentu tożsamości) oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji.

2) Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez AmRest Coffee sp. z o.o. także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AmRest Coffee sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy Pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-365 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

3) Każdą z powyższych zgód (zgodę z punktu 1 i punktu 2) możesz z łatwością cofnąć w dowolnym momencie. Aby to zrobić skontaktuj się z nami w tej sprawie poprzez następujący e-mail: kontakt(małpa)amrest.eu lub iod(małpa)amrest.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

4) Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest AmRest Coffee sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy Pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-365 Wrocław. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia. Więcej informacji znajdziesz pod poniższym linkiem: rozwojwrozmiarzeventi.pl/assets/PELNA-TRESC-KLAUZULI-INFORMACYJNEJ.pdf.

Umowa zlecenie

Zobacz więcej:

Praca
PRAKTYKANT / STAŻYSTA / ASYSTENT PRAWNY
Firma: Copernicus Capital TFI SA
Data dodania: 18.12.2018
więcej
Praca
Pracownik działu księgowości
Firma: MAC Auditor
więcej
Praca
Asystent Biegłego Rewidenta
Warszawa, Mazowieckie